Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, milyen érzés a pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés a pasitok előtt dugni egy másik pasival? Ti srácok, hogy viselitek el az érzést, mit éreztek, hogy előttetek szexel egy másik pasival vagy pasikkal a barátnőtök, feleségetek?

Figyelt kérdés
Tovább fokozva: Mi van, ha ráadásul akaratotok ellenére teszi?

#szex #érzés #erőszak #cuckold #akaratod ellenére
2023. júl. 12. 23:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
Már a kérdés is beteg.
2023. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%
Imádnám ha a barátnőmet 5 roma pasi megerőszakolná előttem. Engem meg félholtra vernének. Ez ám az élvezet!
2023. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
Izgalmas
2023. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
Izgalmas
2023. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Hát, a beteg kérdést illetően a netes társkeresőkön elég sok pár keres beszálló pasit illetve nőt. :-) A megcsalás is elég "ritka" manapság ugye, okoskák! :-) Persze mindenki hülye, csak az okoskodó "megmondóemberek" okosak. Sajnos igaz a mondás, mely szerint: "Régen az okosok hülyéskednek, most pedig a hülyék okoskodnak!"
2023. júl. 12. 23:33
 6/27 anonim ***** válasza:
30%

Na, igen, mert a nok megzsaroljak a manuszt, hogy ok massal is akarnak dugni. Az meg szerencsetlen beleegyezik.


Az, hogy bevesznek egy masik manuszt, az szerintem olyan, mintha kiherelnek a ferjet.

2023. júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%
Nekem volt egy ilyen szerencsére csak barátnő! Miért ne csinálnám nem vagyunk házasok,gyere te is,ma nem érek rá,nyitott kapcsolat nekem bejön,majd ha összeházasodunk minden más lessz! Nem kell féltékenynek lenni ez csak szórakozáa,különben is téged szeretlek,ők csak szexre kellenek,ne parázz! Meg ehhez hasonlók,volt hogy a szórakozóhelyen,nyilvános helyeken amikor én is ott voltam,akkor szólitották le,nem jössz velem? Szerintem nem sok embernek jön be az ilyen nő! Akinek meg igen azzal szerintem mindenki azt csinál amit akar akár le is sz.rh.tj.k!!! LÚZER AZ ILYEN!!!
2023. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
nekem csak az jelent izgalmat, ha valaki kukkol minket miközben dugunk, de úgyhogy a partnerem ezt nem veszi észre
2023. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
8 -as... és hogy az izgalmasabb ? Ha te amíg titeket kukkkolnak te nem látod, hogy ki a kukkoló? Csak momdjuk hallod a nyögéreit? Vagy úgy az izgalmasabb ha néha néha kicsit megpillantud a kukkoló körvonalát, egy-egy kis valamilyen részét..?
2023. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt mèg rèszem benne.De valamiért orjitoen izgató elképzelni ahogy az izgalom és a féltékenység keveredik miközben arra gondolok hogy egy másik pasit èlvez.
2023. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!