Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2-3 gyerek szülése után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-3 gyerek szülése után érezhetően kitágult a puncija a párotoknak, feleségeteknek? Milyen érzés gyerekszülés után szexelni ugyanúgy ráfeszül a hüvely a hímvesszőre mint szülés előtt?

Figyelt kérdés

Érdekel mi változhat a csajomnál fiziológiailag ilyen téren.


Természetesen nem rögtön szülés után - kérdezem, mert azt tudom hogy ajánlott pár hónap szünet után csinálni. És kell a női nemi szervnek idő hogy visszaálljon a közel? eredeti helyzetébe.

Na de visszaállt-e milyen tapasztalat van?



2021. márc. 4. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

A párom kétszer szült. Rendszeresen hüvelytornàt végez. Úgy szorít mint amikor kèzzel nagyon erősen markolja.

De ha szülés utàn a nő nem foglakozik vele akkor magàtól nem lesz izmos és szük. Olyan mint bármelyik másik izom. Edzeni kell.

2021. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Legalább a te gyerekeid?xD
2021. márc. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Szexeltem már 2 anyukával is. Egyik kp. tág volt, a másik meg nagyon. Hogy előtte milyenek voltak, azt nem tudom
2021. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
1 gyerek után is kitágulnak.
2021. márc. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Én szültem már (10+ éve) és köszönöm, még szűk vagyok. A partneromé elég vastag és néha nehezzen is csusszan be.
2021. márc. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem úgy van hogy szűkre varrják? Vagy rosszul tudom?
2021. márc. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
De igen, van olyan, hogy valaki szülés után szűkebb lesz, mint előtte, mert úgy varták vissza.
2021. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
99%
6 nincs olyan, hogy szűkre varrják, csak ha valami hentes az orvos. Olvass utána az apaöltésnek, ilyenkor a gát környékén varrják bentebb, amitől maga a hüvely nem lesz szűkebb, csak a hüvelybemenet, és valakinek évekig fájdalmas lesz tőle az aktus, vagy akár képtelen is lesz rá. Szóval nem, ilyen nem csinál egy normális orvos.
2021. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Három gyerkőc után semmi változás. Pont olyan volt mint előtte 🤷‍♂️
2021. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%

8as

Itt ezen az oldalon is több ilyen esetről is olvastam régebben.

2021. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!