Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik az ilyen külső?...

Hogy tetszik az ilyen külső? Milyennek találod?

Figyelt kérdés

45 éves kb.


[link]


2014. szept. 23. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem néz ki rosszul. Leszámítva ezt a sárgás hajszínt ami egyáltalán nem is illik sem a bőréhez, sem a szemszínéhez, sem a szemöldökéhez. Na meg attól hogy valaki 45 éves még kéne sportolni, tornázni, mert egyre csak hájasodik az ember... mindenesetre az arca szép.
2014. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1-esnek igaza van!Egy kis (inkább sok) sport ráférne!
2014. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem csinos és a korához képest jól tartja magát.Ez sokat számít a körülményektől. Ha egész nap otthon úl akkor tényleg kéne valami ami feldobja.De én inkább ugy látom h megvolt és van a maga baja. PL: arra gondolok ha egyedül nevel fel 2-3 gyereket és mellette van 2 állása.Akkor igen nagyon is jól tartja magát és le a kalappal. Az én édesanyám is nem pont így de ilyen jól tartotta magát 45 évesen 2 gyerek és 3 melo mellet.
2014. szept. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinos!

A hajszínével viszont én sem vagyok kibékülve teljesen, egy világosabb, karamella barna sokkal jobban menne hozzá.

2014. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem jól tartja magát. (ha te vagy akk ok, ha nem te vagy akkor nem kéne képeket fel tenni másról...)
2014. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól tartja magát, látszik, hogy ad a külsejére, de ízlés nincs mellé. Ennyi idősen tudnia kéne mi áll neki jól.


Ez a vakító fehér szín a hófehérke típusú bőrhöz megy. Ha ennyire barna, akkor elefántcsont, bézs, pezsgő jobban állna.

A szemöldöke túl van szedve és túl kerek. Bohócra utazik vagy mi? Ennyire ne legyen kerek.

A hajszíne és a bőre nem illik össze. Láthatólag sötétebb barna haja van eredetileg, nem kéne erőltetni azt a szőkét, különösen, hogy kicsit zöldes is. Egy világos mogyoróbarna szuper lenne.


VASTAG karika fülbevaló? Ez olyan lelakott falusi viselet, 40-50es nők a piacon, akik már 20 éve nem néztek tükörbe. Komolyan, ez már az otthonka szint. Nem.


Szóval hajrá, de egy kicsit fel kéne nőni.

2014. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!