Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIUK/LÁNYOK Ha ti az utcán...

FIUK/LÁNYOK Ha ti az utcán mentek akkor nektek az ellenkező nemből kb minden hányadik ember tetszik, akiket külsőre elfogadnátok egy kapcsolatba? Úgy, hogy még életedben nem beszéltél vele?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán minden 3-4. srác, ez általában a beszélgetésnél szokott elbukni.
2014. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. A 100. Az előtte lévő 99 nagyrésze undorító, stílustalan páwa, a többi pedig nem jön be. Sztem sose lesz senkim xD
2014. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jah és a nemeteket is írjátok le,ha az nem derül ki a szövegből :)
2014. aug. 5. 14:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol. Ha a kisvároskémban, akkor minden 10. max, de az is csak olyan szinten, hogy elbeszlgetnék vele, de nem ígérnék semmit. Nagyvárosban már olyan 5-6.
2014. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Most itthon vagyok vidéken, itt eddig egész nyáron talán 3-4 fiút láttam, akit esetleg elfogadnék. :D Évközben Budapesten azért ennél jóval több, talán minden 15-20., de sosem számolgattam ilyesmit. Ha már rég voltam pasival, akkor ez még gyakoribb. :D

Amúgy nekem érdekes módon eddig olyan fiúkkal volt kapcsolatom, akik nem a külsőjükkel fogtak meg először. Persze nem néztek ki rosszul, de mindig akkor kezdtem igazán vonzódni hozzájuk, amikor már a belsőjükről is tudtam egy képet alkotni.

20/lány

2014. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A korombeliek közül kb minden 5. :)


22f

2014. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Hat kedves ferfi tarsaim eleg lehangolo a velemeny rolunk, nehezen fogunk labdaba rugni, ugy hogy reszemrol annyi fogalmazodott meg, hogy egy utszeli termeszetgyogyasznal hamarabb erunk el valamit mint ezeknel a mai fillefrancos missmanciknal...
2014. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát, kb minden 50., de sosem számolgattam:D


24N

2014. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő:-D Pl ha az utcánkban sétálok, akkor 90%-ban időseket, vagy családos embereket látok, szóval itt kb 100-ból 1.

Belvárosban meg általában 5-25-ból egy.

2014. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Talán havonta 1 olyat látok aki tetszik külsőre... de tök lényegtelen, mivel sose külső alapján választottam pasit. Nekem a lényeg, hogy kedves, rendes, tanult srác legyen, és hasonló érdeklődési köre legyen mint nekem. Ezek után nekem mindegy hogy néz ki.
2014. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!