Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg gáz, ha valaki elegáns...

Tényleg gáz, ha valaki elegánsan öltözve jár (közép)iskolába?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárunk kifigurázott nekünk egy srácot, aki állítólag mindig öltönyben jött suliba, és a többiek is röhögtek vele együtt. Nagyon szeretem az elegáns öltözködési stílust, most hogy felfedeztem magamnak a vintedet, és olcsón is megtalálom a ruhadarabot amit akarok, nagyon gondolkozok, hogy átnyargalok én is erre. Tényleg gáz, ha valaki a hétköznapokban is kiöltözik úgymond? Nem feltétlenül teljes öltönyre gondolok, de akár az is belefér.

2023. nov. 11. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is van egy srác, akire még évekkel ezelőtt figyeltem fel, mert mindig elegáns outfitekben van. Az biztos, hogy kitűnik a tömegből a stílusával, de számomra ez pluszpont. Hogy gáz lenne-e? Még követői is akadtak ennek a fiúnak, ugyanis most már két másik is így öltözködik🤷‍♀️
2023. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem gáz, de ez az ország nincs erre felkészülve. :) De hát a fiataloké a jövő, ők tudnak változást elérni. Hajrá! Csináld!
2023. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Inkább ez, mint fuck off-os pólóban interjúzni. Ez a tanár hülyesége, nem gáz dolog ez, csak szokatlan. Mindenbe belekötnek, nem csak ebbe. Vedd fel bátran ami tetszik, hadd botránkozzanak, lelkük rajta.
2023. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, általában szövetnadrágnan és csinos felső, csinos kis kardigánokban járok. A kabátjaim is szövetkabátok. Vagy csizma, ruha/szoknya inggel, blúzzal, blézerrel. Engem nem piszkál senki emiatt. Nálunk minden megtalálható, a rockertől, az elegánson át, a sima farmer-pólóstól, a srácig, aki mackóban és pizsamafelsőben jár be XD
2023. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mért lenne gáz?
2023. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!