Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha egy 14.èves lány...

Ciki ha egy 14.èves lány utálja a farmer nadrágokat s csak mekegitö nacikba jár közép suliba?

Figyelt kérdés
Ha fel is veszi zavarja a farmer.
2022. aug. 26. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél ilyen farmerszerű macskanadrágot, most vettem pl a Lidlben, majdnem olyan mint egy futónadrág, csak farmernek néz ki.
2022. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Igen.
2022. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

A melegítő nadrág az olyan "nem érdekel" stílust sugároz az illetőről.

A cicanadrág is jobb nála. Számtalan más megoldás lenne még.

2022. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Azért a farmer meg a melegítő mellett vannak még lehetőségek. A melegítő elég igénytelen iskolába.
2022. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
52%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Én is abba járok, mert kényelmes és egyszerű. Ha másnak nem tetszik akkor ez van. Nem kell mások elvárásai szerint élni. Tök mindegy, hogy ki szerint ciki. Olyan ruhában megyünk suliba, vagy bármi másmilyen helyre amibe csak szeretnénk. Kényelmes és kész.
2022. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem úgy néz ki mintha otthoni cucc lenne egyáltalán nem gáz, tehát ha nem kinyult, foltos, kibolyhosodott, akkor tökéletes.

De amúgy most a bővebb "elegáns" nadrágok is divatosak és kényelmesek. Vagy kipróbálhatsz különböző stilusu, szabású puha anyagú nadragokat is.

2022. aug. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom jartatok-e mostanaban kozepiskolaban, de a diakok eleg nagy resze igy oltozik :D Melegitoben vannak, pontosabban egymashoz passzolo szettben.


Van egy ocsem, aki meg gimis, neha en megyek erte kocsival suliba es latom, hogy oltoznek a tinik. Ez divat most.

2022. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én meg csak szoknyában (minimum térdig érő) vagyok egész évben mert nem bírom elviselni magamon a nadrágot. És nem, nem fázom télen sem, útszéli pillangó sem vagyok.

23 éves erkölcsös lány

2022. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!