Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Kék-fehér matrózblúz,...

Lányok! Kék-fehér matrózblúz, benne iskola címeres sál, fekete farmer és fekete tornacipő: Elfogadnátok mindennapos iskolai egyenruhának?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 09:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nőként mondom, hogy én bevezetném minden oktatási intézménybe (de még sok más helyre is), hogy fehér blúz - fekete szoknya egyenruha legyen a lányoknak/nőknek. szerintem az egyenruha magabiztosságot ad és egy közösséghez való tartozást. nem lenne az iskolákban irigykedés, hogy az egyik diáknak jobb ruhája van, mint a másiknak. és nem utolsó sorban pedig szerintem jól is néz ki.
2022. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

21#

A munkahelyeden szóljál hogy holnaptól mindenki kötelezően egyforma ruhában jelenjen meg.

2022. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Metionin ***** válasza:

"nem lenne az iskolákban irigykedés, hogy az egyik diáknak jobb ruhája van, mint a másiknak"


Ja, csak lenne minden más miatt. Na meg egy csomó helyen, ahol a suliban egyenruha van, a diákok sulin kívül veszik fel a menő cuccaikat és kipakolják instára és ott irigykednek, megoldják :D

2022. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!