Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire ajánlatos fehér Air...

Mennyire ajánlatos fehér Air Force 1-et venni mindennapos használtra?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt lenne széttaposva/menne szét?

2021. aug. 4. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon strapabíró és kényelmes.Én két éve hordom.És nagyon jól tudom kombinàlni.
2021. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Azt tudnod kell hogy ha szeretnéd megóvni a betöréstől a cipő orrát, crep shield nélkül nem szabad hordani egyáltalán, én kézhez kaptam és már fel is vettem pár órát rajtam volt, vezettem is benne, és a nap végére már láttam hogy hol kezd betörni, ami évek múlva meg tönkreteszi a cipő karakterét.

Illetve 2 hónap alatt annyit koszolódott a belső hálós része is, hogy már egy mély tisztítás ráférne.


Második cipőnek alkalmasabb főleg fehérben.

2021. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy af1 fehérben rongyosra hordtam és már nagyon csúnya volt az eleje azóta vettem egy platformosat fekete színben azt nagyon imádom, kényelmes, nem törik be az orra és bármihez fel lehet venni
2021. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kényelmes nagyon szeretem, és nem is koszolódik annyira mint hittem
2021. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!