Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb operációs rendszer?

Figyelt kérdés
H válaszoltok úgy írjátok, hogy amilyen eszközről beszéltek annak leírjátok a nevét és kettősponttal az operációs rendszert és azt is írjátok le, hogy miért.

márc. 28. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Windows
Android
Linux
MacOS
20 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapi felhasználásra a Windows, szerverre a Linux, professzionális stúdióba a Mac, telefonokra és táblagépekre az Android. Na akkor most?
márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Kedves felhasználó!

Köszönöm a válaszodat!

Igaz, hogy mindenre más, de én azért gondoltam ezt a kérdést, hogy ki mit választana, ha egyet kell.

márc. 28. 15:42
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Symbian v9.2.
márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kedves felhasználó!

Köszönöm a válaszodat!

A Symbian v9.2 egykor népszerű volt, de ma már elavultnak tekinthető, és a fejlesztése befejeződött.

márc. 28. 15:52
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Azért ennél van jóval több. És nagyon nem mindegy a felhasználás, szerverre nem fogok akkor se androidot tenni, ha mobilra azt választanám.


Nincs olyan, hogy legjobb operációs rendszer. Olyan van, hogy adott célra, adott környezetben a leginkább megfelelő operációs rendszer (de eleve, a linuxok között is hatalmas különbség tud lenni).

márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kedves felhasználó!

Köszönöm a válaszodat!

Igaz, hogy minden célra más a legjobb, de arra lennék kíváncsi hogy ki melyiket pártolja a saját céljára.

márc. 28. 15:57
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Számítógépen Windows, mobileszközökön Android (Még Google Mobile Services NÉLKÜL is)
márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves felhasználó!

Köszönöm a válaszodat!


Én is Android párti vagyok mobiltelefonokon, de én számítógépen a Linux-ot szeretem mert az jobban támogatja a fejlesztői környezeteket és nyílt forráskóódú.


De egyébként akinek ez nem szükséges annak sokkal jobb a Windows mert az felhasználóbarátabb és jobban támogat különböző szolgáltatásokat.

márc. 28. 16:03
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Számitógépen: Windows/Linux, telefon:Ios


Egyet nem tudnék választani.

márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves felhasználó!

Köszönöm a válaszodat!


Szerintem is számítógépre a Windows/Linux a legjobb, én multi boot-tal csinálnám.

márc. 28. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!