Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy iOS Melyik a...

Android vagy iOS Melyik a legjobb minden téren?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 14:12
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
94%
Hétköznapi felhasználóként tök mindegy. Mindkettő stabil, gyors, modern és biztonságos rendszer, rengeteg harmadik féltől számrazó applikációval. (Az más kérdés, hogy egyes gyártók a saját Android verziójukat úgy képesek elcseszni, ahogy a nagykönyvben meg van írva, de szerencsére nem mindenki teszi ezt.)
2022. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem jobb egyértelműen a másiknál. Valakinek az egyik, valakinek a másik tetszik jobban. Nekem van mindkét típusú telefonom, de szerintem egyik sem jobb a másiknál. Az android számomra szimpatikusabb egyébként.
2022. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
80%
Ez teljesen szubjektív. Különben is mi számít jónak nálad? Kb. 10 éves témát vetsz fel ezredszerre, talán körül is nézhetnél, akár itt.
2022. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
100%
Szerintem a linux a legjobb, de ha a kettő közül kéne választanom az Androidot választanám mert annak Lknux kernelje van. Programozáshoz vag App fejlesztéshez meg az iOS jobb.
2022. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez kőkeményen pénzkérdés (az iPhone, mint márka alapvetően drágább telefonmárka, mint az összes többi telefonmárka megkockáztatom, hogy 90%-95%-a, ha valamennyire korszerű akarsz lenni, és nem 2-3-... évvel ezelőtti iPhone modellt akarsz használtan, másodkézből megvenni).

Nekem soha nem volt iPhone-om, hovatovább még 10 percre nyomogatni kézbe venni sem volt soha lehetőségem egyetlen árva készüléket sem.


Én soha nem értem fel anyagilag az iPhone-t, ezért mindig csakis és kizárólag más márkájú készülékem volt (Samsung többféle is, de most épp a 2. Huawei márkájú készülékemet nyüvöm már 3. éve, majd tán karácsonyra lesz lecserélve a Huawei Mate 20 Lite-om, mert már kicsit érzem, hogy nehézkesen, szenvedősen férek el rajta.)


Ha viszont valaki hozzámvágna egy nagyobb összeget, és lelkemre kötné, hogy csakis elektronikai eszközre (mobilra, tabletre, laptopra) költhetem, akkor most - mivel nyaralni most voltam, egy vadonatúj okosTV meg nemrég hullott az ölembe ingyen (egy pokoli szerencsének köszönhetően), akkor most azonnal magamra kapnék egy utcai ruhát, és lélekszakadva rohannék iPhone-t venni.

2022. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem lehet egyértelműen meghatározni, kinek melyik jön be inkább!

Az viszont tény, hogy az Android sokkal nyitottabb rendszer, így több lehetőséged van vele, például ha számítógéppel kötöd össze valamiért a telefont!

2022. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim válasza:
Ma már szinte mindegy hogy melyik! 4-5 éve még egyértemű az ios. Nekem eddig android telefon volt, (már nem), de vele párhuzamosan van tablet Apple termék. Egyik sem jobb a másiknál. Az ios talán időt állóbb. 2-3 év múlva egy szemmel is jól látható összeget tud érni, egyes android termékek viszont nem biztos. Emellett a frissítés sem mindegy. És biztonság szempontból az ios most is jobb.
2023. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 Alex Fly ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "minden téren". Adott felhasználási területen lehet az egyik jobb, más területen a másik. Például ha a többi eszközöd Apple, akkor egy iPhone teljesen beépül a kialakult rendszerbe, ilyen esetben egy Androidot futtató készülékkel nem sokra mennél. Amennyiben viszont heterogén rendszerben (pl. Windows, Linux) gondolkodsz, ott ugyanez hátrányként jelenik meg -itt az Android kompatibilitása és biztonsága jóval hasznosabb, mint az Apple zársága.
2023. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem az Androidot, de viszont az Apple ökoszisztémáját csak Ios-en lehet használni.
2023. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó
2023. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!