Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítőnek nevezheti magát,...

Testépítőnek nevezheti magát, aki viszonylag vékony testalkatú?

Figyelt kérdés
Kb. 60 kg vagyok, rendszeresen edzek itthon, remélve, hogy lesz ez még több is, és persze nem csak zsír (nem edzési tanácsokat kérek). Most voltam orvosnál, kérdezte, hogy sportolok-e valamit, és a testépítést említettem, bár talán inkább erősítő gyakorlatok végzését, vagy valami ilyesmit kellett volna. Mellesleg a női testépítők is sokszor elég vékonyak.
2023. jún. 20. 10:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy mindenki versenyzésre vágyik. Lehet, hogy egyszerűen nincs kedve hozzá, vagy tudja, hogy bizonyos okok/hiányosságok miatt nem lenne esélye, ellenben mondjuk 100 kilós állat, aki majdnem minden nap ott van a teremben 10 éve. Ezek szerint ő is legfeljebb hobbigyúró, súlyokat emelgető, gépeket húzogató/tologató. Nem úgy, mint a mondjuk 75 kilós másik, aki versenyzik, ő akkor már testépítő. Érdekes kérdés...
2023. jún. 20. 16:52
 12/17 A kérdező kommentje:
#10 Ismétlem, bár sok jelentősége nincs, hogy sosem mondtam olyat, hogy testépítő vagyok, csak megemlítettem a testépítést, hozzátéve halkan, hogy nem látszik rajtam... Nem lepődött meg, de biztos nem azért, mert eleve ezt feltételezte.
2023. jún. 20. 16:54
 13/17 anonim ***** válasza:

Persze nyugodtan.

Ha szabad idődben futsz akkor futó vagy ha focizol akkor focis vagy.

Ha testépítesz akkor testépítő vagy.

Ennyi.

Csak néhány kis p.csű egyednek ez gondod okoz.

2023. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

9#

Lehet ezt cukrozni a végtelenségig.Szerintem aki nem cukrászkodik cukrász létére az nyugdíjas.A vegzettséget tekintve persze cukrász.De már nem cukrasz,hanem egy másik minősítésben fog szerepelni.

Mint ahogy az ezredes mikor nem aktív állományban van, nem ezredes többe, hanem nyugalmazott vagy leszerelt ezredes.Nincs alatta senki akinek parancsokat adna.

Ha megkérdezik mi a foglalkozásod akkor az amatőr nem azt fogja mondani hogy szia xy vagyok,testepítő.

Hanem xy vagyok ,informatikus/biológus stb.. és amatőr szinten testépítéssel ,pecázással is meg horgolással is foglalkozom.

De jolvan nem feltétlen nálam van a bölcsek köve ,és az értelmezési különbözőség nem zárja ki sem a te ,sem az én teoriámat .

A kérdezőnek nem kell mondania hogy testépítő.Mondhatja hogy kondizni jár,súlyzőzik,stb.. és akkor nincs félreértés oszt jólvan.

2023. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ennyire túlokoskodni és a túldumálni egy ilyen semmilyen témát. 🤣

Sehol nincsen kategorikusan definiálva, hogy mit jelent a testépítő kifejezés, és hogy ki nevezheti magát annak jogilag, és ki nem. Ha te testépítőnek gondolod magad, kedves kérdező, akkor hívd magad annak. Ha nem félsz attól, hogy az emberek legnagyobb részének a fejében tényleg nem a 60 kilós srácok szerepelnek testépítőként, hanem a Jason Momoák, és ez okozhat neked egy-két kellemetlen szituációt, meg egy-két kellemetlen mosolyt és tekintetet, akkor szard le, hívd magad testépítőnek. Ennyi ez a téma.

2023. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom teljesen megismételni magam, csak annyi, hogy nem hívtam magam testépítőnek... Nem azt mondtam, hogy testépítő vagyok. Persze aki mondjuk szakadt Ladával versenyez Szegcsőpuszta-alsó mellett, az ugyanúgy autóversenyző, mint aki Ferrarival Monacóban.
2023. jún. 20. 18:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Troll alert
2023. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!