Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ahol kifejezetten "vékony"...

Ahol kifejezetten "vékony" testépítők (szteroidok elhagyása miatt) versenyeznek, melyik ez a "versenyszám"? Valaki itt régen linkelte az ilyen szteroid-mentes versenyen fellépőket, ezt keresem én. Jobban szűrik ilyenen a koksz használókat azt hiszem.

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Sehol nem szűrik, de talán az inba versenyekre gondolsz
2020. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Én nem ismerek olyan versenyt, ahol ne tolnának valamit legalább az első helyezetek. Az a helyzet, hogy ahol nincs random dopping teszt felkészülési idő alatt, (ami megint csak megkérdőjelezhető.. mármint hogy mennyire random az..) ott valszeg tolnak. Már olyan cuccok vannak, meg olyan takarítások, hogy nem marad nyoma sem.
2020. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Már olyan cuccok vannak, meg olyan takarítások, hogy nem marad nyoma sem."



Ez óriási tévedés.

2020. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen javíts ki, ha tévedem, de úgy hallottam egyesektől, hogy testazonos szereket használnak, így az később ki sem mutatható, amikor már minden visszaállt a normális értékre, a szert elhagyva.
2020. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Tesztoszteron használata is kimutatható a tesztoszteron epitesztoszteron arány vizsgálatával. Ha épp használja, ha régebben használta akkor az valóban nem mutatható ki olyan hosszú ideig mint más anabolikus szteroidok.


De a testépítők nem arról híresek, hogy érdekelne őket, hogy mi, hogy mutatható ki és nem szokásuk csak egy "kis tesztót" nyomni...

2020. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
En a natural versenyre irtam, ahol meg nem szokas teszt kozben nyomni. Erted
2020. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Közben. De előtte utána ugyan úgy nyomják. Ennyit a naturálságról.


Alapból nevetséges, hogy van ilyen, hogy naturál verseny még nem naturál. Ennyi erővel lehetne 2 tour de France is, egy ellenőrzött meg egy toljál mindent fajta.



Iszonyatos károkat okoz ez az egész testépítő szcéna. Senki nem törődik a jelenséggel, tudomásul van véve, a fejek el vannak fordítva oszt jónapot. 😣

2020. okt. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!