Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kb.10ezer ftért milyen lakatot...

Kb.10ezer ftért milyen lakatot ajánlasz?

Figyelt kérdés

Most akarok venni egy lakatot és láttam, hogy az előttem lévők már kérdezték a 2 lakatos dolgot. Tényleg jó az, hogy ha veszek egy U lakatot meg egy sodrony lakatot? Mi a véleményed erről? Mert ha jól láttam 2 ember is ezt kérdzete.


Szerintem is jó ötlet, plusz azért esztétikai védelme is van, h látják h "uhh 2 lakat van rajta inkább hagyom ezt a biciklit" :D Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is!


2012. dec. 9. 17:33
1 2
 1/13 Dogmatix91 ***** válasza:
Nekem egy sima sodronylakatom van, bár én nem is nagyon hagyom ott sehol. Elvileg az U-lakat nyújtja a legnagyobb biztonságot, viszont nem tudod ezzel mindenhova odakötni. A legtöbben nekem a láncot ajánlották. A sodronyt azért át lehet viszonylag könnyen vágni. 10ért 2 jó lakatot szerintem nem kapsz.
2012. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha veszek egy U lakatot mondjuk 7 ezerért meg egy sodronyt 3ért akkor ?
2012. dec. 9. 17:41
 3/13 Dogmatix91 ***** válasza:
ha találsz 7ért normális U-lakatot akkor az oké, de 3ért sodronyból is olyant kapsz amit átvágnak simán. Ha ennél a megoldásnál maradsz, akkor érdemes a legvastagabb sodronyt venni 3ért, mert annak tényleg csak ilyen ránézéses védelme lesz kb :) www.testbike.hu -n találsz jó pár zárról értékelést. Valamikor a drága is szar :D
2012. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tolvajkergetok honlapján néztem amikor lakatokat vágtak. és a sima 25mm sodronylakat volt a legnehezebb feladat nekik. azért akarok az u lakat mellé sodronyt
2012. dec. 9. 17:53
 5/13 anonim ***** válasza:
A 2 zár kérdésre a válasz k. egyszerű: le tudod zárni a vázat és a két kereket is.
2012. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dogmatix91 ***** válasza:
igen, de 3ért nem kapsz 25ös sodronyt csak 10eset szerintem.
2012. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én láttam a neten 25mm sodronyt 3ezerért? meg egy kerékpárboltban debrecenben is annyi.
2012. dec. 9. 18:23
 8/13 Dogmatix91 ***** válasza:
akkor csak itt "nyugaton" ilyen drága minden? :D (győri vagyok)
2012. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
drága itt minden akár hol vagy ilyen nevetséges fizetés mellett.. :D
2012. dec. 9. 19:00
 10/13 anonim ***** válasza:

tételezzük fel, hogy profi biciklitolvaj vagy, valószínűleg értesz is a kerékpárokhoz, és ránézésre belövöd a feketepiaci árát, komolyan azthiszed, hogy a lakatok mennyiségével foglalkoznál, hiszen ezt csinálod főállásban, van erővágód, akis flexed, ismered a technikákat, van benned egy csomó adrenalin, és izgalom... Lenne olyan lakat ami megállít?

Esztétikai védelem???

írd rá hogy légyszi ne lopd el, annak több esztétikai védelme lenne mint 2 lakatnak...

2012. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!