Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok ajánlani egy nagyon...

Tudnátok ajánlani egy nagyon de nagyon erős bicikli lakatot?

Figyelt kérdés
Szinte már minden hova biciklivel járok és elég sokat kellene utcán hagynom emiatt. De még nem mertem egyszer sem kint hagyni bárhol. 480ezer ft volt a bicikli és szerintem hamar elvinnék. Kocsim nincs buszozni nem szeretek ezért akarok venni egy nagyon erős lakatot amivel nyugodtan kint hagyhatnám az utcán amíg dolgom van. Linkelnétek?
2012. nov. 14. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
hiperpigmentáltak ellen csak a sörétes vagy a pitbull a canga mellett...
2012. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
tessék?:D
2012. nov. 14. 13:38
 3/18 A kérdező kommentje:
Olyan lakat kéne amit nem tudnak egy sima erővágóval szétvágni. Gondolom nem fognak flexel vagy elektromos vasfűrésszel nekiálni mondjuk nappal a főtéren :D
2012. nov. 14. 13:39
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Bármelyik jobbféle U-lakat (Abus, Kryptonite) megfelel erre a célra.

Az más kérdés, hogy léteznek drága bringákra specializálódott tolvajok, akiknek van szemük hozzá, hogy melyik bringa mennyit ér, és ha nem is flexszel esnek neki a lakatnak, de pl. bizonyos zártípusokat fel tudnak törni fel tudják törni, vagy ha máshogy nem megy, lelopnak a vázról mindent, ami nincs odazárva.


Én egy 100ezres bringával szaladgálok, ezt bárhol ott merem hagyni egy U-lakattal lezárva, még hozzá sem nyúltak soha. Igaz, haver hasonló kategóriás bringájából már loptak gyorszáras nyerget.

2012. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

akkor végül is egy 25-30ezer ftos u lakattal (amit motorhoz szoktak venni) ott hagyhatom vele nyugodtan?


Amúgy minden csavaros dologon lopságátló csavar van amit nem tudnak lecsavarni. szóval nem félek h darabokra szedik.

2012. nov. 14. 14:04
 6/18 A kérdező kommentje:

erre gondoltam: [link]


De erre már sajna nincs pénzem :S de megérné rá gyűjteni?

2012. nov. 14. 14:06
 7/18 anonim ***** válasza:
2012. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Balfék vagy. Általános vélekedés, hogy a kerékpár árának 10%-át kell lakatra költeni. A te esetedben ez 50e forint.


ennyiből vennék egy olcsó bringát, meg egy ulakatot, járkálni.


amúgy meg francnak neked ilyen drága keró,ha annyira dilettáns vagy, hogy egy normális lakatot se tudsz magadtól venni? ráadásul télen is ilyen bringával akarsz járni? ostoba. idegeskedj csak.


Az a sorsod, hogy lenyúlják a bringádat. ez a felvágás ára...

2012. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

a lakat mellé én egy ilyen árú bringát már ezzel védeném, akkor tuti meg lesz még ha elviszik is:

[link]

fél milla mellé már az a 44e, lufi

nézd meg a videókat, jól tolják a srácok a tolvajok ellen :o)

2012. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

félmillás biciklit vesz, fosik a tolvajoktól, és 50 ezerért vesz még egy 3 kilós lakatot. +3 kiló a bringára. Akkor miafrancnak félmilliós bringa?


amúgy odamegy a tolvaj, rárak mégegy ulakatot, szevasz. este visszamennek, elvágják az alu bringakonzolt, és lakattal együt elviszik a keródat. a műhelyben meg leszuedik az ulakatot. pápá.

2012. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!