Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely mire számíth...

Karácsony Gergely mire számíthat azok után,hogy a DK véglegesen bekebelezte őt?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=kQ7aTOxxJco


Nézem ezt a Partizános interjút, és mintha valami DK-s szektás szöveget mondana fel.

Karácsony Gergely szerint Dobrev Klára a legkompetensebb ellenzéki miniszterelnökjelölt, csak azt nem értem, akkor 2 éve miért MZP javára lépett vissza?

Illetve 2019-ben is megígérte,h nem fog indulni miniszterelnöknek,de mégis elindult. Most megint megígérte,h nem fog indulni és hitet tett Dobrev Klára mellett. Ez most már végleges állapot lehet, vagy ő maga se tudja,hogy mit akar?

Illetve mire számíthat így,hogy hitet tett a DK-s házaspárnál. Milyen hamar fogják őt cserbenhagyni?


ápr. 25. 22:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Magyar Péter szerint Vitézy a Fidesz hekkje. Szóval nagyon nem tamogatja. Mondjuk véleményem szerint Magyar Peter is csak egy Fidesz trükk. Na mindegy is, en biztosan nem szavazok ra.
ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
64%

Kedves megafonos gyakornok, más néven "kérdező".


Rettenetesen erőlködsz hogy Karácsonyt mindenféle dk szolgának állítsd be. De még ha az is lenne ami csak a fidesznyikok erőlködése, a fidesz kormány évek óta kifosztja a fővárost, ennek ellenére fejlődik. Tahós, megmutatta bőséges anyagi forrásokkal mire képes a fidesz és jelöltjei, Szandika, Dávidka, Istvánka, mindegy milyen néven fut. Kapnánk megint légkondi nélküli metrókat (köszi dávidka) és átneveznének mindent is. Alig várom 5 év alatt 3x cseréljek lakcím kártyát és megdögölhessek a ruszki metrókocsikba (köszi dávidka).

ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Ja persze, Magyar Péter is meg Vitézy is a fidesz hekkje?

De akkor miért Szentkirályi Alexandra mellett kampányolnak agyba-főbe? Még a miniszterelnök is ott pózolt vele.


Magyar Péter amúgy azt is mondta,h semmi esetre sem szavazna Karácsony Gergelyre.


Ha már légkondis metrók, Karácsony azzal kampányolt,h ő majd tesz légkondit a metróba, ez 5 év alatt hogy nem sikerült neki? :D

ápr. 25. 23:47
 24/28 anonim ***** válasza:
60%

"Ha már légkondis metrók, Karácsony azzal kampányolt,h ő majd tesz légkondit a metróba, ez 5 év alatt hogy nem sikerült neki? :D"


Ezért jók a fidesz titkosított közbeszerzései, mint kiderült nem lehet rájuk légkondit szerelni mert szerkezetileg roncsokat vett a fidesz és az oroszok beleegyezése kéne, amit nem adnak meg de befenyegetőztek a roncsaik garanciája azonnal ugrik amint egy ventit is beszerelnek. Ezt eddig is tudtad, botrány is volt belőle. Mi van M1 nem adta le?

ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

De minek kell megígérni olyat,amit nem tud teljesíteni? És akkor a tiborcz adót és társait még elő se vettem :D

Én a DK-t és Karácsonyt pont ugyanolyan szánalmasnak tartom a városban, mint Orbánt és a Fideszt az országban.

Sztem Vitézy le fogja váltani Karácsonyt Budapesten, Magyar Péter pedig Orbán Viktort az országban.

ápr. 26. 00:01
 26/28 anonim ***** válasza:
18%

Megnéztem! Hihetetlen ez a pali. Kellett ezt látnom, mert eddig a pillanatig rá akartam szavazni, hát így már hogy semmi kétségünk nem lehet afelől hogy ő a DK jelöltje, én biztos nem szavazok rá.


Komolyan mondom felháborító, hogy Gergő Vitézyt deklarálja Fidesz jelöltjének. Vitézy sosem magasztalta a Fideszt vagy Orbán Viktort egy interjúban sem, sőt sokszor kritizálta őket.


Ez a pali (KG) meg konkrétan elmondta a napi DK propagandát.

Gratulálok......

ápr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
73%
Bekebelezi? Évek óta azt ugatjátok, hogy Gyurcsány embere. Akkor eddig hazudtatok?
ápr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

16


"kénytelen ugyanazokat a szólamokat hangoztatni vidéken, amiket Orbán is. No war, no migration."


Ezekkel amúgy mi a probléma? A fidesszel pont az a probléma, hogy bort isznak, miközben vizet prédikálnak, mert hiába no war, ha Putyin falovaként működnek az EU-ban, és hiába no migráns, ha vendégmunkássereggel árasztják el az országot.


De alapvetően a békepártiság meg a migránsellenesség nem feltétlenül rossz dolog.

ápr. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!