Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely mire számíth...

Karácsony Gergely mire számíthat azok után,hogy a DK véglegesen bekebelezte őt?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=kQ7aTOxxJco


Nézem ezt a Partizános interjút, és mintha valami DK-s szektás szöveget mondana fel.

Karácsony Gergely szerint Dobrev Klára a legkompetensebb ellenzéki miniszterelnökjelölt, csak azt nem értem, akkor 2 éve miért MZP javára lépett vissza?

Illetve 2019-ben is megígérte,h nem fog indulni miniszterelnöknek,de mégis elindult. Most megint megígérte,h nem fog indulni és hitet tett Dobrev Klára mellett. Ez most már végleges állapot lehet, vagy ő maga se tudja,hogy mit akar?

Illetve mire számíthat így,hogy hitet tett a DK-s házaspárnál. Milyen hamar fogják őt cserbenhagyni?


ápr. 25. 22:41
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

A DK meg az egész óellenzék nálam ugyanaz a kategória,mint a fidesz, leginkább nekik köszönheti a fidesz,h még hatalmon van. És az se lepne meg,ha a fidesz jobban örülne Karigeri győzelmének, mint Vitézynek, mert akkro semmit nem kell csinálniuk és továbbra is lehet mindenért őt hibáztatni.

Még az is lehet,h Magyar Péter is indít jelöltet,az végképp lenyomja Karácsonyt. A régi ellenzéket le kell váltani,és ez a választásokon meg is fog látszani,h Magyar Péter pártja sokkal jobb eredményt fog elérni,mint a DK. Az óellenzéknek leáldozott és ebbe vastagon beletartozik Karácsony is.

ápr. 25. 23:02
 12/28 anonim ***** válasza:
62%

Mi most ez a nagy DK dolog? Valami fideszes aktivista-kampány? A DK ugyanannyira támogatja most Karácsonyt, amennyire 2019-ben támogatta. Ha akkor jó volt és nyert, most miért ne lenne jó, és miért ne nyerne? Mitől lett rosszabb a DK mint 5 éve?

Elkezdtem nézni a linkelt interjút, de már az elején elmondta hogy egy rakás civil szervezettel kötött és fog kötni megállapodásokat amellett, hogy de facto 4 párt támogatja a kampányát. Semmilyen formában nem emelkedik ki ezek közül a DK, nem tűnik úgy hogy a DK-nak bármiben nagyobb szava lenne mint bármelyik másik pártnak. Én nem tudom mit tudtok állandóan ennyit riogatni Gyurcsánnyal, szerencsétlen mint ha minden hónappal egyre nagyobb szörnyeteggé válna :D

ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Azt látom,h ez az oldal valami Karácsony fan club,de lépjetek ki a buborékból és olvassátok el a videó alatti kommenteket.
ápr. 25. 23:03
 14/28 anonim ***** válasza:
29%

"leginkább nekik köszönheti a fidesz,h még hatalmon van"

Nem tudom feltűnt-e, de éppen "nekik" és az összefogásuknak köszönhető, hogy Budapestről el lett üldözve a fidesz.

ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Dehogy lett elüldözve, most is a fidesz tartja béklyóban Budapestet, Karácsony legalábbis ezt mondja,h ezért nem tud egyről a kettőre lépni.
ápr. 25. 23:05
 16/28 anonim ***** válasza:

Most van egy ilyen Magyar Péter őrület, ami egyrészt jó, mert ebből az apátiából felkelti az embereket, ami. 2022-es választások óta jellemzi a magyar közéletet. Ugyanakkor szomorú, hogy odajutottunk, hogy egy ex NER lovagra úgy tekintünk, mint valami messiásra. Az elején én is felfigyeltem rá, de egyre szomorúbb, hogy kénytelen ugyanazokat a szólamokat hangoztatni vidéken, amiket Orbán is. No war, no migration.


Az EU-s elképzelése meg közelebb áll a Fideszhez, mint a baloldalhoz. Ez valakinek alternatíva?


Nekem biztos nem.

ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Tetszik vagy sem,de Magyar Péter uralja most a közéletet.

A DK a fideszhez hasonlóan azzal van elfoglalva,h milliókat költ éppen Magyar Péter lejáratására, szerinted a fanjai kire fognak szavazni? A DK mellett hitet tevő Karácsonyra? :D

ápr. 25. 23:12
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem lehet ilyen egyszerűen kezelni a politikát. Nem hiszem, hogy aki Magyar Petert kedveki az a fideszes Vitézyre szavazna.
ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Hát Vitézy fele annyira sem volt benne a NER-ben mint Magyar Péter, szóval akiket nem fideszeseket Magyar Péter meg tud nyerni,azokat Vitézy miért ne tudná? Mindkettő ugyanúgy egykori NER-es, a különbség csak a habitusukban van,h Magyar Péter sokkal vehemensebb, Vitézy meg ilyen szürke szakmai dolgokról beszél. Én eddig akiket Magyar Péter fanokat megkérdeztem,azok mind Vitézyre szavaznak. Max akkor szavaznának másra,ha Magyar Péter saját jelöltet indítana.
ápr. 25. 23:20
 20/28 A kérdező kommentje:
De máshogy teszem fel a kérdést. Miért szavaznának a Magyar Péter fanok egy olyan figurára,aki amellett a DK mellett tesz hitet, amit Magyar Péter az egyik legnagyobb problémának tart a magyar politikában, és nem mellesleg ugyanúgy kapja tőlük a pofonokat mint a fidesztől.
ápr. 25. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!