Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter vagy Magyar...

Márki-Zay Péter vagy Magyar Péter pártjára szavaznál imkább?

Figyelt kérdés

márc. 6. 17:59
A kérdező szavazást indított:
Márki-Zay
Magyar
Mindkettő szimpatikus, még nem tudom
Egyikre sem.
60 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Azokra a bohócokra soha nem szavaznék!
márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
2022 januárjáig ellenzéki szavazó voltam, azóta nekem sikerült felfognom, hogy ez a NER-be épült ellenzék 2165-ben sem lesz képes leváltani a Fideszt, mivel nem is érdeke leváltani....
márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
#2 És ezért inkább fideszes szavazó lettél?!
márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Egyikre sem, mivel mindkettő a DK fiókpártja.
márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

MZP-re. Nekem, mint a Fideszből már nagyon rég kiábrándult szavazónak sokkal hitelesebb, mint Magyar Péter. Ő nem volt sohasem a NER része, minden ellenkező híresztelés ellenére még csak tagja sem volt soha a Fidesznek. Akkor még egyszerű választópolgárként szavazott rájuk, akárcsak én, utoljára 2010-ben.

A mostanában kiábránduló fideszesek lelkivilágába nem tudom magam beleképzelni.

márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
* Még annyit hozzáfűznék, hogy azért még mindig jobb későn, mint soha.
márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akarnak nyerni. Elég ha bejutnak a parlamentbe.
márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Hát MZP-re biztos nem, ő már lejáratta magát a szememben. Egy röhejes figura lett. Úgyis hívom, hogy Maki-zaj Peti. Mert egy majom.
márc. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

#8 Te nem vagy véletlenül azonos azzal DK-ás nevű úriemberrel, aki DK tagnak és az egyik DK-ás Facebook csoport adminisztrátorának mondta magát, és pár hónapja egy vita hevében elismerte, hogy egész végig a 22-es választási kampányban Márki ellen uszított, és még ő maga is a fideszre szavazott?

Mert feltűnően hasonló a stílusod. Ő is ugyanígy "makizott" és ő is pontosan úgy hápogott, mint egy kacsa.

Azóta valahogy nem láttam itt egyszer sem, pedig korábban mindig itt tanyázott. Már kezdek aggódni érte.

márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

#9 Nem, nem vagyok vele azonos.

Gondolom az eszedbe sem jutott, hogy nem csak egy ember lehet, akit irritál ez a majom... És az sem, hogy az ellenszenvnek lehet, hogy megvan az oka.

Mindenesetre a DK-tól is hánynom kell, de azt nem írom le, hogy Gyurcsányt milyen néven hívom, mert ilyen válaszomat már törölték...

márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!