Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MMN-re vagy 2RK-ra szavaznátok...

MMN-re vagy 2RK-ra szavaznátok inkább?

Figyelt kérdés
Vérmérsékletben szerintem különbözik a két párt, de a pártjai céljai sok mindenközösek. Melyi a jobb alternatíva?

nov. 14. 01:12
A kérdező szavazást indított:
MMN
2RK
22 szavazat
 1/6 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Vonáról legalább tudjuk, hogy be tud juttatni egy pártot az országgyűlésbe, MZP-ról ezt valahogy nem tudom elképzelni.
nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes is írja. Vona jobb politikus, nagyobb a tapasztalata.

MZP se lenne rossz, csak sokat kellene fejlődnie.

nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem mindkettő szimpatikus, de nem tudom, hogy melyikben van nagyobb lehetőség. MZP talán valamivel szimpatikusabb, viszont egyelőre nem látom, hogy megpróbálna megfontoltabb lenni. Engem nem zavar a stílusa, értem amit mond, de a tömegek máshogy gondolkodnak.

Vona pedig egyelőre valamilyen szinten kérdőjel, viszont azt elismerem, hogy nagy szükség lenne már egy nyugodtabb, ellenségeskedésektől mentes politikának.

nov. 14. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nemzeti radikálizmussal nem volt nehéz bejutni Vonának. Most az elitista koncepcióval más tészta a poszt-Vonának.
nov. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

MMN, ez egyértelmű.

Vona egyszer már lemondott a vereség miatt, ez egy pozitív dolog volt. És erre most visszatér. Joggal feltételezhető, hogy vagy a képviselő fizu hiányzik neki, vagy a Fidesz bérelte fel, ossza több részre az ellenzéket.

nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MMN
márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!