Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek számára nem...

Az ellenzékiek számára nem cink, hogy kiderült mennyire manipulálhatóak a Fidesz-propagandával?

Figyelt kérdés
Holott állítólag ők az "értelmiség", aztán úgy bekajálták a Fidesz propagandáját MZP-ről, hogy minden harmadik lelécelt. 2022 októberebén még majdnem 3 millió ellenzéki szavazó volt, 2023 április 3-ára mára csak 1,9 lett. Elég jól hatott rájuk a propaganda.

2023. febr. 19. 21:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
50%
#8 Melyik része nem igaz te kutya? Fél millióval lett kevesebb az ország lakossága te kutya.
2023. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
34%
#9 Értem kutya, tehát igaz, hogy jobban menekülnek innen mint valaha, de szokás szerint elmondhatjuk, hogy máshol még rosszabb.
2023. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
41%

"Bírom amúgy, hogy senki nem a kérdésre válaszol, helyette más területen kapirgál... :)"


Mit vársz válaszként erre kutya?

Azt hogy, igen, cink, az ellenzékiek számára, hogy kiderült mennyire manipulálhatóak a Fidesz-propagandával kutya?

2023. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
38%

"Nem ment a szövegértelmezés, úgy látom."


Melyik részét nem érted a szövegnek kutya?


Azért lépett le az értelmiség, mert bekajálta a Fidesz propagandát. Ez a tény kutya. Nem az amit hazudsz te kutya.

2023. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%

Az eddigi hagyományokkal szakítva megpróbálok a kérdésre válaszolni:


Szerintem nem "cink", mivel azok, akik elpártoltak, önmagukat minősítik, nem a megmaradt ellenzéket.


Ez a kérdés kb. olyan, mint amikor a templomban a pap lecseszi a jelenlevőket, hogy kevesen vannak! :-)))))))


Jól van, haver, de ÉN ITT VAGYOK, hívd fel telefonon, aki otthon maradt, ne engem tolj le a szószékből azért, mert mások nem jöttek el! :-)))


Szoval mit tehet az ellenzéknél megmaradt közel 2 millió ember arról, hogy a többi, kb. 1 millió elpártolt?


Miért annak lenne cink a másik hiszékenysége, aki nem volt hiszékeny?

2023. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
43%

Hát hiába kutyázod le minden második válaszodban, a tény az hogy mi után a fidesz lejárató kampányt inditott ellene kevesebb lett a szavazóbázisa, és többen szavaztak a fideszre.


Azt nem tudom hogy mennyivel.


Is ja mentek külföldre is, de annak aztán végképp nincsen köze a mzp-és szavazokrol szólo kérdésnek.


kUtYjA!

2023. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Megjelent a hírhedt, kutyázós vadparaszt kommentelő is. :D Imádom, nagyon szórakoztató. :D


"Értem kutya, tehát igaz, hogy jobban menekülnek innen mint valaha, de szokás szerint elmondhatjuk, hogy máshol még rosszabb."

Nem menekülnek jobban innen, mint valaha, az utóbbi években csökkent az elvándorlások száma.


"Mit vársz válaszként erre kutya?

Azt hogy, igen, cink, az ellenzékiek számára, hogy kiderült mennyire manipulálhatóak a Fidesz-propagandával kutya?"

Pontosan.


"Azért lépett le az értelmiség, mert bekajálta a Fidesz propagandát. Ez a tény kutya. Nem az amit hazudsz te kutya."

Mi az amit én hazudok? Meg tudnád fogalmazni a saját szavaiddal? :)

2023. febr. 19. 21:45
 18/31 anonim ***** válasza:
24%
Bőven kifejtettem, hogy miben hazudsz kutya. Lepontozhatsz, attól még csak egy krumplizabáló féreg maradsz kutya.
2023. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

#15

Végre egy értelmes válasz!


"Szoval mit tehet az ellenzéknél megmaradt közel 2 millió ember arról, hogy a többi, kb. 1 millió elpártolt?

Miért annak lenne cink a másik hiszékenysége, aki nem volt hiszékeny?"

Nyilván nem a megmaradtak tehetnek arról, hogy elpártolt kb. 1 millió ember, a probléma itt azzal van, hogy évek óta azt kapják a Fidesz szavazók, hogy mennyire bekajálják az M1-et, mennyire hiszékenyek, stb. Erre kiderül, hogy azok oldalán is rengeteg a megvezethető ember, akik eddig a másik oldalt gúnyolták előszeretettel ezzel.

2023. febr. 19. 21:50
 20/31 A kérdező kommentje:

#18

Nem, nem fejtetted ki. Ezt írtad:

"Azért lépett le az értelmiség, mert bekajálta a Fidesz propagandát. Ez a tény kutya. Nem az amit hazudsz te kutya."

Itt szeretném megtudni, hogy mire írod, hogy hazudtam.


A lepontozást nem csak tőlem kaptad, hanem mindenki mástól is az alpári stílusod miatt.

2023. febr. 19. 21:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!