Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek : Mi a véleményete...

Ellenzékiek : Mi a véleményetek a tanártüntetés főszervezőjéről ?

Figyelt kérdés

Bite Zsolt aki öngyílkosságra buzdította a gyerekeket a videoiban, vetkőzött és dicsekedett vele, hogy egy 15 éves tanítványával létesített szexuális kapcsolatot. Namost ez egy ellenzéki tanártüntetés szervező. Ráadásul Engedély nélkül tartott szexuális felvilágosító órát a kirúgott tanár [link]


[link]


[link]


A pedagógusok pedig most kaptak nettó 30%-os emelést, amivel 207 ezerről 260-an lett a fizetésük egyébként.



2023. febr. 14. 15:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%
Kamu. Nem kell mindent elhinni🙄
2023. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

Ez főszervező? Sosem hallottam róla.

A linkjeid viszont baromi hitelesek. :D

2023. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon felháborodtam. Remélem az ellenzék közleményben elítéli majd ezt a perverz pedót. És kezdeményezni kell a korhatár megemelését, egy gyerek nem tud ilyesmibe beleegyezni, nem is érti még a szexualitást, főleg egy lánygyermek.
2023. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként még ha igaz is, 18 és 19 év között nem számít pedofíliának ezzel azért illik tisztában lenni.

Inkább a papokról beszélj. A tanárokat hagyd.

2023. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%

Nem volt ő semmilyen főszervező, konkrétan még arról se taléltam semmi, hogy tag lett volna, de ha az is volt, egy szakszervezet feladata kinoymozni, hogy a tagjainak kivel van szexuális viszonya, vagy mégis mit vársz tőlük?


Arról nem is beszélve, hogy a Fidesz vitte le a beleegyezési korhatárt 14-re, szóval az hogy ilyenek történhetnek az csakis a Fidesz hibája. Ha annyira nem tetszik nekik, akkor miért szállították le a beleegyezési korhatárt?

2023. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Fiúgyerek volt hiszen meleg
2023. febr. 14. 15:39
 7/33 anonim ***** válasza:
16%

Balliberális reakciók:

Kamu. Forrás??? Ez kamu forrás, nem hiteles! És a kaleta? Az jobb vót?

Aztán vegül a szép, csendes eltűnés, felszívódás marad a végére mindig😂

2023. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
15:39: nem a Fidesz vitte le 14-re. A Fidesz 12-re vitte le, olyan esetekben, amikor a pár másik tagja 14 és 18 között van. A beleegyezési korhatár már Kádár alatt is 14 volt. Csak pontosításképpen.
2023. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a tanárok 90% azt sem tudja, hogy ki ez.

Ezt úgy írom, hogy sok mindenben én sem értek velük egyet, de azért ne kajáljunk már be minden ócska propagandát...

2023. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Látom simán nem tudtak zöldágra vergődni a tanárokkal úgyhogy beindult a propaganda. Nem baj kérdező, majd egyszer kinövöd a 40IQ-s vidéki fidesz szavazó szintet.
2023. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!