Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Salgótarján környékén érdemes...

Salgótarján környékén érdemes lenne valahol házat venni, vagy kuka az egész? Mindenki leszólja na de Budapesten a legrosszabbak a bünügyi statisztikák.

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem a bűnügyi statisztikák rosszak csak minden második szomszédod roma lesz.
2023. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Akkor erdemes barhova is koltozni, ha van a kepzettsegedhez, tapasztalatodhoz illo munka, van tisztesseges orvosi ellatas, iskola, kozszolgaltatasok, stb.


Budapest bunugyi statisztikai lakossagaranyosan szerintem kozel se olyan rosszak, mint azt te kepzeled. Egy majd' 2 millios nagyvarost egyebkent se hasonlits egy 30e fos, munkanelkuliseggel, lepusztulo iparral es foleg c.ganyokkal sulyosbitott Salgotarjanhoz, mert h.lyeseg lesz a kovetkeztetesed.

2023. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Leszólni nem kell Salgótartjánt, mert te tudod, hogy mennyi pénzed van ingatlanvásárlásra, hogy hol tudsz dolgozni, és (ha van) gyerekednek milyen iskolát szeretnél, stb. De tudni kell, hogy egy szebb napokat látott iparváros, megyeszékhelyhez képest nagyon gyenge infrastruktúrával. Egy előnye van, hogy közel a természet.
2023. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Annyira nem lenne rossz Salgótarján, vannak kifejezetten szép, élhető részei, csak hát zéró munkalehetőség és minden második szembe jövő roma.


Mentem végig olyan részén, hogy viccen kívül a roma gyerekek mentek át az út túloldalára, szerintem nem láttak még fehér embert :D


A természeti környezete tényleg gyönyörű. Egy párhuzamos univerzumban ez a város felkapott üdülőhely lehetne.

2023. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Lakosságarányosan is budapesten a legnagyobb a bűnözés, és egyébként romával is ugyanúgy tele van. Ha nem tudod megfizetni az elit budai részeket, és nem raksz magad alá egy terepjárót, büdöspest is ugyanolyan szar.


Munka meg lassan már csak senior szoftverfejlesztői van, vagy valami szar nettó 250-es, túlórázós tucatmeló, amit a kutya nem akar már elvállalni, mert megélni nem lehet belőle, a beledet meg kihajtják.

2023. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
#5 lathatoan neked nem jutott tobb az alja munkanal, a kepessegeid nyilvan csak arra elegendoek. A 'budospestezes' tipukusan azok szokasa, akik csak vagyakoznak egy jobb eletre, de se tehetseguk, se kitartasuk, semmijuk nincs hozza, igy marad az irigykedes, proli modra hozonges, az ertelmiseg leszolasa.
2023. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Gépészmérnök vagyok Home Officeban, nettó 650-ért. Tehát nem vagyok agysebész meg szoftveristen, de nem is a mekiben állok a pult mögött. Annyi a gond, hogy az undorítóan kapitalista, külföldi pénzes réteg által felpumpált budipesten ebből sem megy semmire az ember, és egyébként ez is egy kiemelkedő fizetés a diplomás, de nem szoftveres és nem is szabadbölcsész vonalon. A legtöbb mérnök, közgazdász, jogász, logisztikus...stb. még mindig 400-500-at kap, azt meg magadják Miskolcon meg Salgótarjánban is. Ha pesten nem vagy orvos, ügyvéd, vállalkozó vagy senior IT-s, akkor "halott" vagy.
2023. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!