Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha egy tőlem 120 km-re lévő...

Ha egy tőlem 120 km-re lévő városban veszek ingatlant, érdemes inkább ott ügyvédet keresni, vagy pedig "vigyem" a saját ügyvédemet oda?

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig helyben kerestem, mert akit megbízok, az máris a "saját ügyvédem"

Soha nem volt gondom ebből.

2023. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ki szeretnéd fizetni az ügyvéd ~3 órás utazási idejét? 20-40000 ft/óra manapság.
2023. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz ottani ügyvéd, manapság a netes ajánlások alapján is lehet találni olyat, akivel már mások is korábban meg voltak elégedve.
2023. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
légy résen, de fogadj egy helyi ügyvédet.
2023. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább helyi. A mi ügyvédünk vállal táv hitelesítést, aláírást is, de nem tudom, attól én óckodom, pedig annyira idős sem vagyok, hogy ne fogadjam el a modern elveket. :D Szóval ilyen szituban mi inkább helyit kerestünk, mert az eladó érthető módon nem akart/tudott utazni, nekünk meg mindegy volt. De a helyi ügyvéd útiköltségét nem akartuk kifizetni óradíjjal együtt.
2023. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!