Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budakeszi, Budaörs vagy...

Budakeszi, Budaörs vagy Biatorbágy? Hova költöznétek inkább?

Figyelt kérdés
Gyerek nincs tervben, 1 kutyánk van, természetközeli helyet keresünk, ahol nyugi van, de Pestre járunk dolgozni. Hol élnétek szívesebben?
2021. ápr. 29. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül max. Budakeszi.
2021. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bia messze van, de olcsóbb, van vonat, Budakeszi drága, csodaszép, 1 út hoz be Pestre, reggel korán kell a dugó előtt menekülni, és áttekeregni a kettőn. Budaörs helyfüggő. Én Budakeszit választanám.
2021. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

És Budakeszin milyen az élet? Mennyire van ,,élet"? Sportolási lehetőségek, szórakozás, kávézók ilyesmi? :)

Köszönöm a válaszokat

2021. ápr. 29. 15:53
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindhárom gyenge.
2021. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor kedves utolsó, melyik város nem gyenge szerinted a közelben?
2021. ápr. 29. 17:27
 6/12 A kérdező kommentje:
Amennyiben a sportolási lehetőségekre stb-re írtad, akkor bocsi :)
2021. ápr. 29. 17:28
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező az agglomeráció nem való mindenkinek. Ha ennyire dolgokat akarsz akkor miért akarsz kimenni? Én ezt sose fogom megérteni.
2021. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem BP belvárosában szeretnék élni, nem egy zsákfaluban, ahol semmi nincs. Szerintem nem nagy elvárás, hogy lehessen sportolni, meg mondjuk elmenni reggelizni egyet.
2021. ápr. 29. 17:43
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

mert csak a deák ferenc tér van meg kistarcsa....logikus.


Csak nem vidéki vagy? Mert kb. nulla helyismerettel rendelkezel csak mondom.


Érdemes megnézni budapest 23 kerületét és keresni.

2021. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, de ne aggódj a te helyismeretem miatt :D nem véletlenül tettem fel a kérdést, melyben mint láthatod nincs megemlítve az, hogy Budapesten keresek lakást. Bőségesen áttanulmányoztam az összes kerületet, a 23. elsőre kiesett a listából. Nincs érdemi hozzászólásod, csak a személyeskedés megy, de hozzászólsz....logikus.
2021. ápr. 29. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!