Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Biatorbágyon milyen élni?

Biatorbágyon milyen élni?

Figyelt kérdés
Találtam néhány hasonló fórumot, de nem volt túl sok bejegyzés, vagy nagyon régiek voltak. Ház vásárláson gondolkodunk, Budapest kornyeken keresgelunk, szimpatikus a település, de nem sokat tudunk róla. Milyen az óvoda? Milyenek a sportolási lehetőségek? Milyen a bejárás Budapestre?

2020. máj. 18. 12:35
 1/3 anonim válasza:
Én itt élek és szerintem a Pest környéki kisvárosok, nagyközségek közül az egyik legjobb hely. Nagyrészt értelmiségiek lakják, új lakópark épült, szép, rendezett, tele városi rendezvényekkel, általános -és zeneiskolával. Ha szórakozni vágysz, megtalálod itt a zajosabb helyeket, de csendes helyet is könnyen lehet találni. Nagyobb erdős részén az Iharosban található focipálya, Füzes-patak, jó kiránduló, kempingező hely. Sváb nemzetiség, kisebbség itt jelentős, ők tartanak rengeteg városnapot minden évszakban, de persze főleg nyáron és ősszel. Mindent összevetve nagyon jó hely, de meg is kérik az ingatlanok árát rendesen. Még esetleg Diósdot tudom ajánlani.
2020. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kiegészítés: Sportolási lehetőség rengeteg van. Épült itt több sportközpont, konditeremmel, bowling, pingpong, táncórák, stb + focipályából van 2 is, ami karban is van tartva rendszeresen. Pestre bejárás kocsival, vonattal, volánbusszal sima ügy.
2020. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja igen és még az óvoda: több is épült, jómagam is itt jártam oviba anno. Különösebb problémám nem volt vele. Gyermekem nincs, így bővebben erről nem tudok nyilatkozni. Most a vírus miatt zárva tartanak egyébként.
2020. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!