Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fürdőszoba, wc - külön szivacs?

Fürdőszoba, wc - külön szivacs?

Figyelt kérdés
A férjem teljesen kiakadt, amikor meglátta, hogy ugyanazzal a szivaccsal takarítom a wc-t, és a fürdőt. Mivel fertőtlenítem, szerintem mindegy. Szerintetek?
ápr. 20. 10:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ruhával szoktam és utoljára marad a wc.Tartsd a sorrendet és a végén mehet a sterilizálas.
ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor inkább változtatok, és eldobom a wc után.
ápr. 21. 11:26
 13/15 anonim ***** válasza:
oké, 1, de ha nem dobja ki a szivacsot, akkor következő alkalommal azzal megy a fürdőbe, amivel előző alkalommal befejezte a wc-t...
ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Külön a wc-nek külön a kádnak,mosdónak és külön van egy a csapoknak.
ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szivaccsal csak a fürdőbe takarítok. Wc re más szabályok vonatkoznak nálam. Minden 1x használatos. Én papírtörlőre teszek domestost és azzal törlöm át az egész wc t, belülre is domestos, és kefével jól átsúrolom. Sose használnék oda szivacsot, nem hiszek abban h normálisan ki lehetne fertőtleníteni. Vagy ha mégis szivacs, akkor 1 használat után menne a kukába. Így higiénikus, sztem.
máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!