Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran cserélitek le...

Milyen gyakran cserélitek le a mosogató szivacsot?

Figyelt kérdés
Ugye vagyunk még jó páran, akinek nincs mosogatógépe így a szivacsot minden nap használjuk. Nekem max egy hónapot bír egy szivacs, utána már szó szerint használhatatlan.

#mosogatás #Mosogató szivacs
2020. okt. 3. 02:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Nalunk kibir fel evet is siman.

Amikor erzem rajta hogy budos akkor beleteszem hipos vizbe azni egy kicsit, kioblitem es hasznaljuk tovabb.

Van mosogatogepunk de igy is azert kell hasznalni mert nem mindent lehet vele elmosni.

2020. okt. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amikor mar nagyon fako a szine es kezd foszlani is, ez a ketto altalaban egyszerre szokott megtortenni.
2020. okt. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Hetente cseréltem. Pár száz forintos kiadás, nem hiszem, hogy ezzel kellene spórolni.
2020. okt. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Hetente cserélem mindig. Állapotától függetlenül.
2020. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elso válaszoló 😯 Fél évet?? Nem semmi, nálunk már egy hónap alatt kezd szétfoszlani
2020. okt. 3. 08:19
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Max egy honapooot?

Mosogatogep mellett hetente cserelem.

2020. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem, miért kell hetente cserélni. Megint egy plusz dolog, amivel feleslegesen szennyezitek a környezetet.


Mossátok meg fertötlenítsétek ki és lehet tovább használni.

2020. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó!

Régen ha valaki hülye volt, csak a családja tudta.

Ma meg -az interneten- mindenkivel tudatja!


[link]

2020. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó! Nem meleg vízben kell kimosni, hanem vizet forralni és beletenni pár percre, az mindent kinyír.


Akkor meg màr nincs különbség, hogy újat veszel elő vagy teljesen fertőtlenítettet.

2020. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
De ha a házuk sarkában kéne gyűjteni a nem lebomló műanyag szivacsokat és nem a szeméttelep jótékony homályába veszne, akkor ki tudnák fertőtleníteni azt a szivacsot... így meg gép mellett is hetente dobálják.
2020. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!