Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Parkside gépekről vélemény?...

Parkside gépekről vélemény? Kinek milyen van otthon? Meg van velük elégedve?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 07:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyébként előző válaszához kapcsolódva, Parkside csak akkor van a helyi Lidl boltban, ha akciós és akkor is 1-2 nap alatt elkapkodják, de más márkából gyakran van gazdaboltban, műszaki boltban, ezért biztosabb, hogy meg tudja venni és kiegészítőt is tud venni ha kell, amikor kell. Ráadásul a cégek az áfát is le tudják vonni, ami elég jelentős összeg nagyobb kategóriánál.
2023. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Pontosítok: Parkside gyakran csak akkor van.. (bizonyos dolgok hosszabb, mások rövidebb ideig kaphatóak, akku töltő azért többször is van)
2023. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Tapasztalatom a következő:

Hobbicélra, pár alkalmas használatra, tökéletes. Napi felhasználásra, munkára, érdemes egy márkás gépre befektetni(Makita, stihl, Bosch, stb…)

2023. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Vagy nem. Kinek mi válik be adott terhelésre. Sok esetben egyszerűbb másikat venni/rendelni, mint szórakozni szervizelgetéssel, és ha cserés (pl mert ugyanúgy megette a por), akkor többszörösébe kerül. De még egy nyomorult akku vagy töltő is.
2023. ápr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Találkoztam már olyan szakiparossal, aki a munkájához Parkside gépet(akkus csavarhúzót) használt. Azt mondta, kétségkívül előbb feladja a harcot, mint egy Makita vagy DeWalt, viszont harmad annyiba kerül, így még akkor is megéri az olcsóbbat venni, ha évente lecseréli, ráadásul ha egyszer feltörik az autóját és elloptkák a szerszámati, sokkal kisebb az anyagi kár.
2023. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mikor hogy jön ki a matek. Igazából van, hogy az a könnyebb súly és ergonómia létszükség, és bele is fér. Akkor meg miért ne, nem?
2023. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem ipari gép áron kínált, gyenge minőségű tömegcikk. Gyakran a barkács kategóriában is elvérzik. Tartozékok beszerzése problémás hozzá... kanapéról okoskodó, évi 5 db csavart betekerő, önjelölt mekkmestereknek tökéletes.
2023. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Benzines láncfűrészem van ilyen, most vettem. Azt kell mondjam hogy jó vétel volt. Ez már egy módosított Komatsu klón, B3 verziós. Jól összeszerelt, nem az a játék műanyag kategória. Illesztések jók, szerintem mechanikusan is rendben van. Láncot, betétgyűrűt cseréltem mert hát na az nem valami nagy durranás és ki akartam hozni belőle a maximumot. Rendben teszi a dolgát egy partner 352-es kisgép társaságában.
2023. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Eddig jók a parlsideos gépeim házi felhasználásra, de most belefutattam bemzines láncfűrészbe ami állás közben is engedi a láncolajat elég rendesen. Tudtok erre megoldást?
2023. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Makita benzincső, mérethelyes bilincsek, na meg persze bütykölő elmeállapot videókkal behergelve.
2023. szept. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!