Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Parkside gépekről vélemény?...

Parkside gépekről vélemény? Kinek milyen van otthon? Meg van velük elégedve?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 07:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy csúcs minőség, otthoni használatra tökéletesen megfelelnek.
2023. ápr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Csak ezen a forumon van vagy ezer ilyen kerdes, ha beorod a keresobe a Parkside szot.

Ugyan az lesz ide leirva, mint mult heten, elozo evben, elozo evtizedben az osszes Parksideos kerdes ala.

10-bol 1 balvanyozza, 3 hasznalja es elegedett, 3 szerint ipari hulladek, 3 pedig sosem hasznalta csak hallott rola es beall az elobbi 2 csoport kozul valamelyikbe.

2023. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy keveset használt akkus fúróm van 20V-os szériából (mert gondoltam, kellhet még majd más ilyen szériás gép), működött eddig jól. Most egy fűkaszát vettem, de még próbáltam, valószínű komoly fűkaszálásra nem alkalmas, nem is arra vettem, csak a tesco szegélyníró helyett, arra remélem jobb lesz és kényelmesebb, nem kell hosszabbítóval vacakolni..
2023. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
A behajtómmal időnként elég nagy megmozdulásaim voltak, nincs melegedés vagy túl gyors merülés. Volt munkahelyemen dolgoztam ütvecsavarozóval, gyakorlatilag összeraktunk vastag fagerendákból egy melléképületet, és fel is dobáltuk rá az OSB-t kívül meg a padlóra, hát, megölhetetlennek tűnt.
2023. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Kb. 5-6 ilyen akkus gépem van.

Hibátlanul teszik a dolgukat. Az olcsó ár és a 3 év garancia meg magáért beszél.

2023. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Úgy nagy általánosságban minőségben simán verik a zöld Bosch gépeket, fele áron.
2023. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban nehezebbek, ormótlanabbak, pontatlanabbul összeszereltek a komoly gépekhez képest. Napi nyolcórás munkára nem, de alkalmankénti hasznàlatra általában megfelelnek. Elég nagy a szórás a minőségükben. A mindenféle csavarbehatóik és a habarcskeverőjük kifejezetten jó, de pl. a dekopir, a polirozo, az asztali köszörűs kifejezetten gagyi. Érdemes vásárlás előtt a konkrét cucc után fórumokat böngészni.
2023. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kb 10-15 éve szerintem egész jók voltak. A most kaphatóak sem a legalja kategória, de valamelyest hígult a minőség, a kereslet miatt.

Van forrasztópákám, szalagcsiszolóm, rezgőcsiszolóm, akkus sövényvágóm, akkus ütvecsavarozóm. Kb ennyi.

Főleg azért szoktam le erről a márkáról, mert elegem lett, hogy ha valami kellett, az akció indulásának reggelén nyitásra sorba kell állni, mert délután munkából hazafelé jövet már nincs, mert raklapszám kapkodják el. Ezt is korlátozni kellene, hogy egy vásárló csak egy barkácsgépet vehessen egyszerre egy fajtából.

Másrészt nem vagyok gépgyűjtő. Csak azért mert épp kapni és ellesz az a polcon, nem szoktam megvenni semmit. Amikor meg épp kell, ritkán van épp a boltban. Ezért átszoktam más (metabo) márkára. Nem állítom, hogy nincs ennél jobb, de a Parkisde szinten bőven hozza és bizonyos gépek nem is sokkal drágábbak belőle. Akkor veszem meg, amikor épp szükségem van rá, nem kell hajnalban a Lidlt rohamozni. Nekem ez is számít.

2023. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hobbi célra szerintem tökéletesek. Akkus fúróból többfélét is próbáltam már, teljesen jók! Ugyanezt tudom elmondani az ALDI cuccairól is, van WorkZone akkus ütvefúróm, nem sokat használtam, de eddig mindig tökéletesen működött! Nyilván aki napi szinten használja 8 órában, annak nem ez a kategória való, de otthoni barkácsolásra szerintem felesleges ennél drágább cucc, ha meg mégis megkotlik, ott a 3 év garancia.
2023. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Felettünk az óceán válasza:
Pár évente összerakok egy bútort otthon, ennyire nekem bőven jó. Ami munkához kell ott meg azzal dolgozok amit a cég ad, ami gondolom okkal sosem Parkside már a 3 cégnél, de ha az lenne akkor is mi van? Ha hamar szarrá megy, én vegyek jobbat a cégnek? Érdekli a francot, azzal dolgozok amit adnak, és ami nincs azzal nem
2023. ápr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!