Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Elolvastam egy csomó könyvet,...

Elolvastam egy csomó könyvet, de nem lehet semmit csinálni, hiába az a sok okoskodás?

Figyelt kérdés
Például, amióta a lányom művelődik az interneten, 12 órákat a gép elpőtt ül és semmi nem érdekli, sehova nem lehet menni, se egy kultúrális programra, sehova, ki a parkba, maximum a barátnőivel a boltba, vagy, ha eljönnek, azok is agépet bújják, mi nem így interneteztünk, én nem így internetezek, még egy óra is sok, azon is kiakadnak, ha nekem jut eszembe, közben meg ezerrel vallás, és hittérítés VAN.

2016. febr. 9. 21:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
"Vörös köd"-nek hívják, és a kérdező még eléggé a hatása alatt van. Már nem teljesen - de azért annyira még igen, hogy ma már valószínűleg nem hallunk tőle józan megnyilatkozást.
2016. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"nem voltam ideges amúgy, kikérem magamnak, hogy nyugtatgatni kell és rendre utasítani, miféle hozzászólás az? minősíthetetlen"


A 2. hozzászóló szerintem egy normális hangvételű, jó szándékú hozzászólást írt, és valószínűleg épp, hogy jóhiszeműségből feltételezte, hogy nem az értelmi képességeiddel és a szövegalkotó képességeddel van alapvető probléma, hanem zaklatott lelkiállapotban írtál, és ezért nem lehet érteni, hogy mi a helyzet, és mit szeretnél kérdezni.

2016. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Fura
2016. febr. 10. 21:12
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja.
2016. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2016. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Fura"

Nyugi, most józanodsz ki.

Szedd még össze magad, utána jöhetsz kérdezni.

2016. febr. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hozzászólhat
2016. febr. 11. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!