Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Elolvastam egy csomó könyvet,...

Elolvastam egy csomó könyvet, de nem lehet semmit csinálni, hiába az a sok okoskodás?

Figyelt kérdés
Például, amióta a lányom művelődik az interneten, 12 órákat a gép elpőtt ül és semmi nem érdekli, sehova nem lehet menni, se egy kultúrális programra, sehova, ki a parkba, maximum a barátnőivel a boltba, vagy, ha eljönnek, azok is agépet bújják, mi nem így interneteztünk, én nem így internetezek, még egy óra is sok, azon is kiakadnak, ha nekem jut eszembe, közben meg ezerrel vallás, és hittérítés VAN.

2016. febr. 9. 21:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ha valakivel kampányszerűen mennek valahova, hasra kell vágódni egyből
2016. febr. 9. 21:50
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodj meg picit, aztán próbáld leírni megint, hogy mi a probléma (mert ez így értelmezhetetlen).
2016. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
igen, az a helyzet, hogy a lányom nagyon okos, de sajnos cserébe oda kellett adnia a stílusát és az egyéniségét, aoknak, akik szerint az értelmezhető még így is
2016. febr. 9. 22:04
 4/17 A kérdező kommentje:
nem voltam ideges amúgy, kikérem magamnak, hogy nyugtatgatni kell és rendre utasítani, miféle hozzászólás az? minősíthetetlen
2016. febr. 9. 22:05
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A stílusod alapján megértem a lányodat. Otthon én is inkább interneteznék, csak ne kelljen veled beszélnem, mert se eleje, se vége, de kioktatni mindenkit tudsz.
2016. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján, amit itt összehordtál, kétlem, hogy olvasni tudsz....<facepalm>
2016. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"kikérem magamnak"

Szedd össze magad, kérdező, mert ahogy látom, hisztériás rohamod van. Nyugodj meg, aludj egyet, gondolkozz kicsit, és utána gyere vissza és tedd fel a kérdésed normálisan.

2016. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
igen, minyonok
2016. febr. 9. 23:52
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A tekergő, kígyózó mondat eleje és vége nem tartozik össze, ezt kellen rendezni, kérdező. Továbbá miért a valláskritikában van? Sőt VAN.

És milyen minyon? Amit a majom kinyom?

2016. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarom megérteni a kérdést, csak szeretném tudni, hogy mi az a jó cucc, amit beszedtél, kérdező?
2016. febr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!