Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány Péter Katolikus...

Pázmány Péter Katolikus egyetemen mikor lesz az alkalmassági?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem levelező ovodapedagogusra. Viszont semmi infót nem talalok mikor lesz az alkalmassagi csak annyit hogy augusztus 8 -21ig... potfelvetelin jelentkeztem. Illetve mire számithatok?!

2023. aug. 10. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra számíthatsz, hogy mindig minden időben kiderül.
2023. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A feladatokra gondoltam. Elég sok mindent kérnek, vajon az időbe is belefér ?! Úgy hallottam van akinek csak par éneket kellett elénekelnie es ennyi.
2023. aug. 10. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

"A feladatokra gondoltam. Elég sok mindent kérnek, vajon az időbe is belefér ?!"


Szerinted inkompetens emberek állították össze az alkalmassági feladatokat? Nem értem miért feltételezel ilyet egy több száz éve sikeresen működő egyetemről, amelyre sosem érkezett panasz az alkalmassági vizsgálatot illetően, hogy nem lenne elég idő a feladatok abszolválására...

2023. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam, más egyetemen nem kértek ennyi mindent mire az ember oda kerult. Kotekedes helyett inkább normalisan kene valaszolni de ugy latszik ezen a tragya oldalon ez se megy :) koszi remelem jobban alszol. Holnap felhivom inkabb az egyetemet. Szeva
2023. aug. 10. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Holnap felhivom inkabb az egyetemet."

Hát, ha ehhez a nagy megvilágosodáshoz ez az oldal kellett, akkor mégsem annyira trágya.

2023. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

#4 és azt fogod megkérdezni tőlük, hogy belefér-e az időbe az amit kérnek?


Hát hogy is mondjam, már abból a tényből hogy pótfelvételin nyertél felvételt egy óvodapedagógus képzésre lehet következtetni hogy nem vagy a legélesebb kés a fiókban de azért ez a szint már tényleg az életképtelenség legalja, ha a tanulmányi osztályos esetleg megemlíti az értelmi fogyatékosságért járó plusz krediteket anélkül hogy kérdeznéd akkor ne csodálkozz

2023. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!