Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol van a Pázmány Péter...

Hol van a Pázmány Péter Katolikus egyetem bölcsészkara?SOS

Figyelt kérdés
Azt hittem budapesten van, de most olvastam valamit hogy Piliscsabán? Nekem második helyen van megjelölve de fix nem mennék oda ha nem budapesten van. Most akkor hol van pontosan?

2023. jún. 24. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esztergomban és a 8. kerületben, attól függ, melyik szakra mész.
2023. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátod az internet:

[link]

De pontos szakot tényleg írhatnál.

2023. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én még így se tudok rájönni, szabadbölcsészetre jelentkeztem. Az most akkor hol lesz?
2023. jún. 25. 00:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, elolvastad egyáltalán a képzés oldalát a Felvin, mielőtt jelentkeztél?

[link]

"Képzési helyek:

Budapesti képzési hely: 1088 Budapest, Mikszáth Kálmán tér 1. vagy 1111 Budapest, Bertalan Lajos u. 2.

Esztergomi képzési hely: 2500 Esztergom, Majer István út 1-3."

Ennél többet én sem tudok neked mondani, de a Felvi úgy tűnik, feltünteti az esztergomi képzéseket:

[link]

2023. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Budapesten van a képzés.


[link]

2023. jún. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És mi lett a piliscsabai campussal?
2023. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A piliscsabai (sajnos) pár éve már nem a Pázmányé, szóval minden képzésük máshol van már. A BTK főépülete a Mikszáth téren van, de talán a szabad bölcsészet a 11. kerületben, amit a 4. válaszoló is írt.


Én arra tippelek, hogy a 11. kerületi épületben van, a titkárság címéből kiindulva.

[link]


Semmiképp se Piliscsabán, ott már rég nincs semmi!

2023. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit az 5. linkelt, az az ELTE.


Én anno a Pázmány történelemben gondolkodtam, akkor az még Piliscsabán ment. De ez jó 8 éve volt.


Szerintem az lehet, hogy aminél a felvi írja Eszergomot a szak után zárójelben, az csak ott fog menni, ahol nincs hely, az vagy csak Pesten, vagy vegyesen. Ha ez a döntésben feltétlen számít, akkor javaslom, keress egy PPKE Facebook csoportot, ott talán tudnak segíteni, vagy írj az egyetem felvételi referensének.

2023. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én pázmányos diák vagyok, és biztos vagyok benne, hogy a szabadbölcsészet Budapesten, a 11.kerületben van, a BME Z épületében, mivel tavaly a BTK elköltözött a Mikszáth térről, és a BME-nél a Danumbiánumban( Z épületben) tanulunk most.

Remélem tudtam segíteni, és sok sikert a felvételihez!:)

2023. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 00:58


Hát ezt benéztem. A bing kiemelt, első helyen lévő linkjét követtem, fel se merült bennem, hogy ennyire rossz találatot ad a "ppke szabadbölcsészet"re.

2023. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!