Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Minden olyan elektromos...

Minden olyan elektromos roller, ami 25km/h sebesség felett haladni képes az segédmotoros kerékpárnak minősül?

Figyelt kérdés

Minden olyan elektromos roller, ami 25km/h sebesség felett haladni képes az segédmotoros kerékpárnak minősül?

Így kell rá jogosítvány, bukósisak, biztosítás?


2023. jún. 6. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs rá még szabályozás.

Ami a fb-n terjed rendőrségi emblémával, az fake.

2023. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez még csak ajánlás, ha jól tudom. A bukósisak nem árt, én használom a láthatósági mellénnyel együtt. Az én rolleremnek 20 a végsebessége.
2023. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Tudtom szerintem nem. Hallottam róla valamit, de ez még amolyan városi legenda.
2023. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó lenne, ha lenne rá vmilyen szabályozás, jogosítványhoz kötés. Nagyjából 2 éve van ez itthon divatban, én 10 év vezetési rutinnal és 15 év kerékpáros múlttal mertem úgy dönteni, hogy veszek egyet... de még így is vannak dolgok amiktől tartok, ki kell tapasztalni.
2023. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!