Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen segédmotort vegyek?...

Milyen segédmotort vegyek? Elektromosat vagy benzineset?

Figyelt kérdés
A barátaimnak mind benzines van, nekem is volt már egy benzines de elromlott, és most új motort szeretnék venni. Nagyon gondolkozom az elektromoson mert sok jót hallottam róla és nekem is elég bejövős. Viszont az vele a baj hogy 1 akkumulátorral csak ilyen 50 km-t tud megtenni ami elég kevés (HA 45-el megyek akkor az majdnem másfél óra). De ha a haverokkal elmegyünk motorozni akkor ez a táv/idő nem túl sok. Lehet venni másik akkumulátort hozzá és akkor az megoldás lenne, viszont az majdnem annyiba kerül mint maga a motor.

2023. máj. 21. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Elektromos
Benzines
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A benzines ha elromlik elviszed valamelyik haverhoz aki ért hozzá és megcsinálja neked fél nap alatt.

Az elektromos ha elromlik az életbe nem találsz senkit aki hozzányúlna. Ha találsz akkor meg annyiba kerül hogy veszel mégegy motort.

2023. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már találtam egyet, nem is olyan drága. De igen a szerviz is egy negatív pont
2023. máj. 22. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elektromosat ajánlom. Már volt egy megbízhatatlan Szimszonom, megfogadtam, hogy én benzines robogót többet nem veszek. Sok vesződéstől kíméled meg magad. A motor maga megbízható, csak az akksiszett purcan meg 3-4 évenként, ha ólomsavas, de van már grafén oxidos, ami kétszer annyi töltést bír és 8-10 évet, cserébe tényleg annyiba kerül, mint maga a motor. Na meg, ha elmegyek valaki mellett, nem dörgölök az orra alá büdös és főleg nem kétütemű füstöt
2023. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!