Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999-es Fiat Brava. A fényszór...

1999-es Fiat Brava. A fényszóró magasság elektromosan állítható belülről. Azonban lehet ezt kívülről is állítani, mivel belülről már nem lehet magasabbra. Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 18:24
 1/8 anonim válasza:
Igazabol nemlattam ilyen fenyszoro szerkezetet,de a hatuljan altalaban vagy imbus vagy csillagfeju csavarhuzoval tudod ezt beallitani.
2011. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt meg is találtam, el is kezdtem hajtani befelé, de a csavar alig haladt.. így a magasság se változott.. normális dolog, hogy rengeteget kell tekerni??
2011. dec. 14. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég kicsi állítási lehetőségük van ezeknek ,úgy látod legjobban, ha éjjel fal elé állsz kb 2méterre és bekapcsolt lámpával kezded tekerni a csavart. Ha nem mozdul a falra vetített fénycsík, akkor vagy rossz az állítócsavar vagy rossz csavart tekersz.
2011. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sztem jó csavart tekerek hiszen látom is a csavart ahogy tekeredik de nagyon keveset halad.. én már nemtom mi lehet..
2011. dec. 15. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet már a maximumon van aztán hiába tekered.Probáld meg másik irányba ,ha nem változik úgy sem a fény magassága semerre,akkor rossz a szerkezet ,szét van hullva.
2011. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elöször 0-ra kell venni a magasság állítot és utánna kell kézzel beállítani a magasságot.ja és müszerrel.
2012. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én ezt úgy oldottam meg h a felső rögzítő csavarokat kilazítottam, és a búra felső részét megnyomtam befelé, így sikerült csak feljebb állítanom.
2012. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak helyek, ahol vállalnak fényszóró beállítást. Menj inkább oda, és ők műszerrel beállítják neked. Pl.: Autóklub, vagy autóvillamossági műhely.
2012. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!