Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell ilyeneket használni?

Miért kell ilyeneket használni?

Figyelt kérdés
Sötétben mögém kanyarodott egy utólag beépített gagyi xenonos rosszul beállított fényszórós autó. Hát az valami borzasztó ahogy megvilágította a tükreimet. Mire jó egyes embereknek, h kisütik a retinám úgy, hogy még mindg bizsereg? De remélem neki is bizsereg mert direkt lelassítottam, hogy megelőzzön és felb@sztam neki a reflektort ami az autómban nem éppen a gyenge kategóriába tartozik. Tudom, hogy szabály ellenes amit tettem, de megérdemelte a kis b*zi. Titeket nem zavarnak az ilyen egyedek a forgalomban?
2011. dec. 12. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Engem inkább az olyan egyedek zavarnak mint pl. te! éjszaka nem kell közvetlenül a fényszórókba nézned. Te mit szólnál ahoz hogy előznél éjszaka és felkapcsolnák a reflektort?
2011. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Figyelj nem a tükröt néztem csak be vannak állítva így mind a 3 pont oda világított hiába állítottam el a középsőt attól még a 2 szélső maradt :D és pontosan tudta, hogy miért kapcsolom fel a reflektort.
2011. dec. 12. 20:50
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és átvilágította az egész autót és ez egy VW golf 2-es volt.
2011. dec. 12. 20:51
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Engem mind a 2 embertípus zavar te is meg a barom xenonos is amúgy meg felkapcsolhattad volna a hátsó ködlámpád/id az neki se tetszett volna annyira .
2011. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos abból csak 1 db van attól még mögöttem marad volna és ugyanúgy zavar tovább. Ilyet most csináltam először. Amúgy én mindig a látási viszonyoknak megfelelő sebességgel megyek tehát nem szokott autósor mögöttem lenni.
2011. dec. 12. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Jól tetted!

A sok kis bu*i azt hiszi, hogy ha belerak a sz@rjába egy-két kínai bóvlit, akkor AUTÓJA lesz!!!

2011. dec. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na hát nálam ez úgy van hogy 2 hátsó ködlámpám van és tudom őket villogtatni is szóval mögöttem az ilyen f@szok nem maradnak meg sokáig :D
2011. dec. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én az önkéntes rendőröket utálom , amilyen a kérdező. Nem csak a gagyi xenon lehet bántó, egy rosszul beállított halogén is. (nincs xenonom)
2011. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem játszottam rendőrt csak zavart, elengedtem és jószívűen az egészet vissza adtam neki amit tőle kaptam. Ennyi. A rosszul beállított halogén nem annyira zavaró mint egy utólagos rosszul beállított xenon.
2011. dec. 13. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos de ugyanannyira zavaró hisz mind a kettő vakít ami ugye elég balesetveszélyes,és sajnos én eddig azt tapasztalom hogy több a szarul beálított iszonyatosan vakító sima halogén mint a xenon.Részemről én utálom a xenont a gyárit is nem csak az utólagosat a nagyobb fényerő miatt mindenképp vakítóbb a xenon ha jól van beálítva ha rosszul.A legnagyobb baj az hogy az emberek leszarják hogy van beálítva a lámpájuk csak ő lásson vele pedig nem nagy dolog én most állítattam be géppel az enyémeket kemény 500 ft-ot kértek érte ajánlom a többi parasztnak is aki vakítva járja az utakat.
2011. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!