Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kezdett el recsegni a...

Miért kezdett el recsegni a mély hangszóró?

Figyelt kérdés
Sziasztok hangosan hallgattam a zenét a kocsiban és egy basszusos zene után elkezdett recsegni a mély hangszóró a jobb oldali ajtóban. Miért lehet ez? Kis hangerőn is csinálja. Köszi előre is

ápr. 6. 21:29
1 2
 11/14 feri 45 válasza:
Elnézést kérek! "kötötti" hibás helyett "közötti" a helyes.
ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Most azt találtam ki, hogy veszek utángyártott jbl vagy jvc stb hangszórót ami lényegesen jobb minőségű és kicserélem mindkét oldalt. Ezt meg lehet valósítani forrasztás nélkül? Vezetékeket össze tudok dugni
ápr. 8. 09:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem olcsóbb végigjárni a #10-es által leírt potenciális hibákat. Abban is igaza van, hogy minőségi audio eszközben nincs elkó. Csak sajnos az a tapasztalatom, hogy az átlag termék nem olyan minőségi, meg nem az audio útban van, hanem tápszűrésre, ahol végzi is a dolgát, de először fog tönkremenni.
ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 feri 45 válasza:
Elgépelésért elnézést kérek! "kötötti" helyett a helyes "közötti". Még egy gondolat a témához: A külföldi katalógusok a fólia kondik egy részét "magasabb frekvenciájú", magyarországon "indukció szegény" fóliáról beszélnek. Ilyen indukció szegény fóliákat kell használni a hangváltókban! Tisztelettel: H.F.
ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!