Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50cc motorhoz milyen adásvételi?

50cc motorhoz milyen adásvételi?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szeretnék 50cc-s motort vásárolni használtan,első motorom lesz és arra lennék kiváncsi hogy elég-e egy teljesen kézzel írott adásvételi is vagy minden féle képpen nyomtatott minta alapján kell tölteni? ha utobbi akkor kérhetnék mintát rá? mert interneten nem tudtam eligazodni hogy pontosan melyik is kell nekem. a másik pedig a biztosítás. jól tudom hogy a biztosítást meglehet elölre kötni interneten, utána pedig késöbb fizetek? a válaszokat elölre is köszönöm!

2020. ápr. 26. 02:36
 1/1 anonim ***** válasza:
SM vagy kismotor adásvételi minta ennyi, két példányban, egy egy tanúval (eladó és vevő) a biztosítást megkötöd, és ha nálad lesz a csekk mehetsz is vele, + a biztosításról a bizonylat vagy mi.
2020. ápr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!