Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, miért írtok valakinek...

Lányok, miért írtok valakinek ismerkedési céllal, ha néhány nap levelezés után úgyis felszívódtok? 23/F

Figyelt kérdés
Volt a közelmúltban egy ismerkedős kérdésem, írtak is nekem privátban kb. 4-5-en, ebből 2-en néhány levélváltás után törölték a profiljukat, ami pedig még rosszabbul esett, hogy volt egy bizonyos felhasználó, aki nagyon sok mindent szeretett volna megtudni rólam, készséggel is válaszoltam a kérdéseire, de fordítva, amikor én kérdeztem tőle, arra valamiért már nem akart válaszolni és néhány napja semmit nem hallok felőle. Még Facebook elérhetőséget is adott, de ismerősnek jelölni nem tudom, én is megadtam, de nem jelölt ismerősnek. Annyira rossz érzés, amikor visszaélnek az ember bizalmával, jóindulatával és ez lesz a végeredmény... Nem értem, hogy miért kell valakire ráírni, ha úgyis ez lesz a vége...

ápr. 20. 15:42
1 2
 11/11 anonim válasza:
Egyrészt az ilyenek eleve nem gondolják komolyan az egészet, vagy időközben rájönnek, hogy mégsem akarnak ismerkedni, betojnak attól, hogy ki kell lépniük a komfortzónájukból. Másrészt egy nő rengeteg megkeresést kap, van miből/kiből válogatnia, és úgy dobja el a férfiakat, mint egy használt zsebkendőt. Ha jön egy látszólag szebb-jobb-különlegesebb, akkor a másikat már ki lehet penderíteni. Neten nem igazán érdemes ismerkedni, régebben még csak-csak volt valami értelme, de ma már gyakorlatilag semmi.
ápr. 21. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!