Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, miért írtok valakinek...

Lányok, miért írtok valakinek ismerkedési céllal, ha néhány nap levelezés után úgyis felszívódtok? 23/F

Figyelt kérdés
Volt a közelmúltban egy ismerkedős kérdésem, írtak is nekem privátban kb. 4-5-en, ebből 2-en néhány levélváltás után törölték a profiljukat, ami pedig még rosszabbul esett, hogy volt egy bizonyos felhasználó, aki nagyon sok mindent szeretett volna megtudni rólam, készséggel is válaszoltam a kérdéseire, de fordítva, amikor én kérdeztem tőle, arra valamiért már nem akart válaszolni és néhány napja semmit nem hallok felőle. Még Facebook elérhetőséget is adott, de ismerősnek jelölni nem tudom, én is megadtam, de nem jelölt ismerősnek. Annyira rossz érzés, amikor visszaélnek az ember bizalmával, jóindulatával és ez lesz a végeredmény... Nem értem, hogy miért kell valakire ráírni, ha úgyis ez lesz a vége...

ápr. 20. 15:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, annak privátban megadhatom az illető felhasználónevét, kíváncsi vagyok, hogy mi volt ezzel az egésszel a célja.
ápr. 20. 15:43
 2/11 anonim válasza:

A kérdésed rossz.

Csak a példa kedvéért (nem írtam ki eddig ismerkedös kérdést és nem is szándékozom)

Kiírok egy kérdést, hogy ismerkednék, amire kapok választ. (az egyszerüség kedvéért, csak te válaszolsz)

Elkezdünk ismerkedni, kérdezünk egymástól sok mindent, ami nem kifejezetten privát, arra válaszolok (pl a szexuális szokásaimra vagy hasonló intim témákra nem, illetve nem adom meg a privát adataimat sem).

Ha közben magadról nem írsz semmit, vagy amit írsz, az nekem nem érdekes (például téged csak a foci érdekel, amivel engem kik lehet a világból zavarni), akkor nem folytatom, mert minek raboljuk egymás idejét.

Ugyanis ha kiírom, hogy ismerkedni szeretnék, az nem azt jelenti, hogy aki éppen jelentkezik, azzal kötelezö tényleg közeli kapcsolatot létrehozni, a kérdés csak annyit jelent, hogy legyen lehetösége olyan embereknek is beszélgeni, akikkel egyébként soha nem találkozol.

Olyan meg nincs, hogy az illetö törli a profilját, az esetek nagy részében a moderátorok törlik szabálysértések miatt (pl mert kiderül, hogy nönek tüntei fel magát, közben férfi, adathalász vagy egyéb probléma van vele).

ápr. 20. 15:53
 3/11 anonim válasza:

Azért mert azt hiszik az élet csak róluk szól. Önzőek, bunkók, pofátlanok. Nem szabad ezeknek lemenni papucsba. el kell őket küldeni a fenébe ha ilyenek. a kérdésed jogos és helyt álló.


Én meguntam ezekkel foglalkozni, ezzel csak az érik el hogy kiharcolják az emberből a teljes ellenszenvet. Semmi értelme.

ápr. 20. 18:03
 4/11 anonim válasza:
Hát azért ez oda-vissza is így van, szóval azért ne általánosíts. Nyilván egy idő után rá fogok unni, ha az illető max. 3-4 szóba válaszol minden üzenetemre, vagy ugyanazt a sablonos szöveget nyomja, vagyha már abból a pár általunk váltott üzenetből is lerí, hogy egy bunkó paraszt. Akkor meg főleg ne csodálkozzon, ha még a választ se erőlteti...
ápr. 20. 22:08
 5/11 A kérdező kommentje:

#4


Hosszas üzenetváltások voltak, kulturált hangnemben. De úgy látszik, hogy itt még ez sem elég, ami elég szomorú.

ápr. 20. 23:04
 6/11 anonim válasza:

3 teljesen egyet ertek.

Egy sracnak se szabadna lemennie az ilyeneknek kutyaba, barmennyire is kelljen nekik egy nö,mert sok csaj ezert hiszi el ennyire magarol.

De sokaknak nincs tartasa sajnos, tisztelet a kivetelnek.

Meg annak a lanynak amelyik tud egy random csavoval normalisan kommunikalni.

ápr. 20. 23:08
 7/11 anonim válasza:
Mert divat lett nagyképű és sekélyes senkiházinak lenni, empátiát pedig nyomokban sem tartalmazni. Ezeknek mindenki csak mellékszereplő vagy játékszer a felszínes piti kis életükben, nem pedig egy érző vagy szintén létező ember. Unalom, egóhúzás, kihasználás, teljesen beteg és önző trendek burjánzottak el a jelenkorban. És tényleg baromi fárasztó újra meg újra az alapoktól kezdeni, hogy a másik aztán egy ponton szó nélkül eltünjön. De persze a bizalmat meg elvárná. Ja és akkor lemaradt hogy egyszerre legalább 10 másikkal dumál, szóval még érezd magad megtisztelve ha pillanatokra töredék figyelmet kapsz, miközben tőled mindent is elvárna. Ezeket tényleg ignorálni kell, amint a legapróbb jelét is felismered az ilyen jellemnek vagy szándéknak. Ajánlom én is mindenkinek jótanácsként ezt.
ápr. 21. 00:04
 8/11 anonim válasza:
megírhatod pm-ben. Köszi
ápr. 21. 07:15
 9/11 anonim válasza:
Miért kell másokat kiadni? Ne legyél gyerekes! Mondjuk múltkor is ilyen voltál, próbáltál lejáratni másokat, meg bemásolgattad üziket.
ápr. 21. 08:48
 10/11 anonim válasza:
Nekem is átküldheted a neveket kérdező. Legalább tudjam kit hogyan kell kezelni, ha belefutnék privátba. Kár hogy ezek gyakran az emberek mellett a saját neveiket is eldobálják, és ugyanazt a kártékonykodást és vámpírkodást, időhúzást előadják új néven is.
ápr. 21. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!