Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan lány aki ismerke...

Van itt olyan lány aki ismerkedne egy kedves, érzékeny lánnyal? :3 16/L

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni hasonló lányokkal, mint én. Pár szó rólam, hogy jobban megismerj, aztán majd privát beszélgetésben elmélyedhetünk!


Nagyon szeretem a hardcore, pörgős zenéket, nagy szerepet játszik az életemben, mert sok időszakon átsegítenek.

Szeretek mély témákkal foglalkozni, a pszichológiával, önismerettel. Imádom az állatokat, főleg a cicákat. Nagyon introvertált vagyok, de ha valaki passzol hozzám, akkor az nagyon fel tud tölteni, imádom a pozitív, lelkes, és kedves embereket. Szeretek beszélgetni az érzelmekről, az életről, meg a fura, őrült, és morbid dolgok iránt is érdeklődöm, és elég dark humorom is van. Imádok ruhákkal, a stílussal, önkifejezéssel foglalkozni!


Ha úgy érzed passzolunk, jókat tudnánk beszélgetni, akkor kérlek írj rám! :3



jan. 1. 18:05
 1/8 anonim válasza:
Kár, hogy nem felelek meg a feltételeknek, pedig tök jó barát lennél szerintem.
jan. 1. 19:31
 2/8 anonim válasza:
Muszáj lányok legyenek?
jan. 1. 19:51
 3/8 anonim válasza:
Már nem feltétel neki de nem nagyon lehet vele beszélni szóval nem hagysz ki semmit ha nem írsz rá.
jan. 1. 19:59
 4/8 anonim válasza:
Hány csávó írt eddig?:D
jan. 3. 19:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Szívesen beszélgetek, csak lányokkal, és nem idős férfiakkal. Akiknek kevesebbet írtam, azok a férfiak voltak. Továbbra is várom a lányok válaszait! :>
jan. 3. 20:05
 6/8 Thunderfairy válasza:
Nem fiúkkal kénne inkább barátkoznod???
jan. 4. 09:47
 7/8 anonim válasza:
6-os, miért kellene fiúkkal barátkoznia? Ha lány barátokat szeretne, akkor lány barátokat szeretne, ennyi. A kérdezőnek pedig kitartást. Tapasztalatból tudom, hogy nehéz az interneten barátkozni, de remélem neked összejön. :))
jan. 4. 15:27
 8/8 A kérdező kommentje:
7: Köszönöm a kommentedet és jó kívánságaidat, nagyon cuki vagy!! ^^
jan. 4. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!