Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vonzanak ennyire az...

Miért vonzanak ennyire az érzelmes, érzékeny, gyengéd, törékeny, szeretetéhes, picike lányok? Ez fétis? Van itt ilyen lány, aki ismerkedne?

Figyelt kérdés
Amúgy nem tudom miért van, de meglátok egylányt sírni is ösztönösen vígasztalni támad kedvem meg ölelgetni, szeretgetni. Érdekelnek a válaszok, meg, aki ismerkedne lányok, írjon priviben!
2013. júl. 18. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok mind foglaltak, főleg ha még normálisak is.
2013. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert te férfi vagy.. akárcsak én... nem az a a kihasználós pö cs... ez az eseted... A műkur vákat utasítgatsd vissza! sok sikert brada...


Tattoohh

2013. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mert attól érzed magad jobbnak, ha egy nálad esettebbet "szerethetsz'... ha egészséges nő lenne melletted, nem éreznéd magad különlegesnek, mert nem támaszkodna rád... és te nem éreznéd magad férfinak... gondold át a gyerekkorodat... nekem is sokáig ezek a csajok jöttek be, később esett le, hogy melyik hosszan tartó gyerekkori traumám miatt...
2013. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!