Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Aszexuális emberekkel barátkoz...

Aszexuális emberekkel barátkoznék elsősorban az agglomerációból?

Figyelt kérdés

Barátság érdekel, ezért mindegy milyen nemű ember ír. Korhatár mondjuk 18-40 közt.

Olyan barátokat keresek, akikkel idővel találkozni is lehet és nem csak évente 1x, ezért ha lehetséges a közelben, az agglomerációban élj te is. Hogy könnyebben megértsük egymást legyél te is aszexuális. Csendesebb típus vagyok, akinek a pörgés nem a világa. Előny, ha hasonló vagy. Mindenért másokat hibáztatók ne írjanak. Jobb, mint a semmi alapján se írj rám! Egyáltalán nem mindegy nekem, hogy kivel barátkozok. Pár levél után kifog derülni, hogy van-e annyi hasonlóság, hogy kitudjon alakulni barátság.



2023. jan. 29. 16:44
 1/7 anonim válasza:
Az titok, hogy mégis merről?
2023. jan. 29. 16:56
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapest külsőbb részén lakom jelenleg.
2023. jan. 29. 17:07
 3/7 anonim válasza:
Hát, az sajnos nekem messze van, én Szeged külső részén. :(
2023. jan. 29. 17:13
 4/7 anonim válasza:
Te mennyi idős?
2023. jan. 29. 18:19
 5/7 anonim válasza:
Jó hogy írod hogy az agglomerációban, de azt nem hogy melyik városéban :D
2023. jan. 30. 20:24
 6/7 anonim válasza:
Én barátkoznék veled, bár nem vagyok aktuális és azt sem tudom, hogy vajon aktuális-e még a kérdésed.
2023. febr. 5. 18:25
 7/7 anonim válasza:
Nekem aktuális
2023. febr. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!