Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szilasliget (Kerepes település...

Szilasliget (Kerepes településrésze) milyen hely, mesélnétek róla?

Figyelt kérdés

Én eddig csak jókat hallottam róla. Szép, csöndes, élhető, biztonságos (kevesebb c., mint Kerepes többi részén), nyugis, családi házas környék. A H8-as HÉV is közel van (Szilasliget megálló). Illetve a 992-es busz is megáll Szilasligeten.


Valaki tudna mesélni Szilasligetről?



2023. jan. 23. 04:28
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is jó, mi ott akartunk első körben házat venni.

Kollégám ott lakik, szeretik nagyon, igazából rosszat tényleg nem lehet mondani.

Én csak ajánlani tudom neked.

2023. jan. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Remek, de azt tegyük hozzá, hogy csak a mogyoródi és gödöllői hév áll meg, plusz reggel négyig? nem közlekedik, és fél tizenkettőkor elmegy az utolsó este, aztán hajnalig NINCS éjszakai közlekedés.


Én Tarcsán laktam - gyűlöltem egyetemistaként, mert egy kib. koncertre nem tudtam elmenni, hacsak nem taxiztam haza vagy csöveltem be egy havernál.


Fun: amikor diákmelóztam, a 6-kor kezdődő műszak felejtős volt, a délutános, hacsak nem az Örs közelében volt, szintén, mert nem értem volna el az utolsó hévet.


A büdös életbe nem költöznék oda vissza, Szilasra meg még annyira sem.


Bocs, lehet nem erre voltál kíváncsi, de nekem fiatal felnőttként autó nélkül nettó szpás volt az egész.

2023. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, Szilasligeten pont hogy van éjszakai busz (992)
2023. jan. 24. 01:21
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

2.


😭😭😭

Ez egy nagyon szomorú és tragikus sors.

2023. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Ami egész éjjel jár?


Mert amikor én éltem Kistarcsán, akkor "volt" éjszakai busz: hajnali 2-kor elment az utolsó és heló világ hajnali 4-ig.

2023. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
4-es, gúnyolódhatsz, pont leszrom.
2023. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!