Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+6 hetes kismami vagyok....

35+6 hetes kismami vagyok. Mikortól lehetek nyugodt ha beindul a szülés?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk ma be indulna a szülés,akkor mentőt kéne hívjak? Vagy várhatnék itthon míg nem sűrűsödnek a fájások stb... a 37.héttől már nem kell "rohanni" a kórházba? Nincs gond a terhességemmel (kopp,kopp,kopp) Csak kíváncsi vagyok...

2015. dec. 21. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Betöltött 37.

De általában ilyenkor hiába tekintik a babát koraszülöttnek, gyakran már a tüdeje is elég érett. De betöltött 37 előtt azért nem árt vigyázni, jobb, ha utána jön.

2015. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37. héttől.
2015. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,


37. héttől. Én is mindig emiatt izgultam. Most itt ringatom a 12 napos babámat, aki 36+4-re született. Én csak kétpercesekkel mentem kórházba. Természetes úton szültem, és egy perig sem volt probléma. Az összes mérete nagyobb volt, mint a bátyjáé, aki időre született. Én végig éreztem, hogy hamarabb jön, és íme... De ne izgulj ezen! Könnyű szülést!!

2015. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem is olyan érzésem van,hogy hamarabb fog jönni... majd kiderül :) És ha 36 hetesen és x naposan jön világra,akkor mennyi időt kell kórházba tölteni? Nekem a babámat 35 hetesen 34 hetesnek mérték,akkor volt a súlya 2200 gramm,előtte való vizsgálaton 1 héttel nagyobbnak mérték... fura... gondolom ilyenkor a súly sokat számít...
2015. dec. 21. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor max pár nappal többet de gyakran semmivel, csak a 3 nap.

Egyébként ez a megérzés is vagy bejön vagy nem. Rokonom is biztos volt benne, hogy korábban fog jönni. A kiírt napon szült. Én biztos voltam benne, hogy túlhordom, az én babám is időre született. Egy másik ismerősöm azt érezte korábban jön, ő korábban is szült tényleg, nem is kevéssel.

2015. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!