Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik azok a tünetek amikből...

Mik azok a tünetek amikből lehet következtetni hogy lassan beindul a szülés?

Figyelt kérdés
még csak 32 hetes terhes vagyok, de kíváncsi vagyok mik lehetnek ezek este mikor lefeküdtem fél óránként elkezdett fájni a hasam a derekam is borzalmasan és oda lent is. aztán elaludtam végül nagy nehezen abba maradt a fájás, reggel felkeltem és kétszer rám tört olyan szédülés hogy azt se tudtam mi van mit csináljak..gyengének érzem magam,mitől lehet ez? Van olyan aki hasonló képp érzett és mi lett? várható hogy hamarabb fogok szülni mint ahogy kellene?
2015. márc. 16. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A konkrétabb dolgokat itt olvashatod: [link] Egy híres német bába Ingeborg Stadelmann szerint ha egy előrehaladott terhes nő elkezd nagytakarítani, az is utalhat arra, hogy nem sokára szülni fog. Én konkrétan az ablakot is megpucoltam, sőt még az ajtóküszöböket is lefestettem (amit már hónapok óta halogattam). Szerintem ne aggódjál, lehet, hogy egy kis vasbevitel nem ártana.
2015. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!