Mitől vérezhetek?

Figyelt kérdés
A 15. Hétben vagyok és néha elkezdek vérezni nem nagyon csak épp hogy. Voltam az orvosnál, de semmit sem látott nincs leválás se semmi. Gyógyszert kaptam szedem is. Mégis néha vérzek. Mitől lehet ez?

2021. jún. 3. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha orvos nem tudja,mi megis honnan tudnank?
2021. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, esetleg valaki tapasztalt-e ilyet?
2021. jún. 3. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Használsz hüvelykúpot? Bármire, gomba, progipótlás, stb? Vagy ha szexeltél, attól is előfordulhat. Vagy méhszájsebtől. Ezek jutottak eszembe, ezektől is lehet enyhe vérzés. Nekem pl az utrogestan marta fel a hüvelyem, és ettől pecsételtem.
2021. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmit sem használok. Voltam együtt a férjemmel vasárnap, de nem volt semmi vérzés. Ma délután jött egy kis vér.
2021. jún. 3. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok, eddig 7x véreztem.

Pontos okát senki nem tudja...


A doki szerint a legvalószínűbb, hogy mivel vérbő most ottlenn minden, elpattannak az erek, attól lehetett.

2021. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nem lesz nagy baj és ki tudom hordani a babát.
2021. jún. 4. 07:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!