Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, normális ha vannak...

Kismamák, normális ha vannak napok, hogy egész nap fekszek?

Figyelt kérdés
Csak a mosdó, hűtő, és az ágy közt közlekedek néha. Mennyire normális ez? 😅

ápr. 28. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha ritkán vannak ezek a napok, akkor még hasznos is. Viszont nem kellene huzamosan tespedni, kell mozogni, amennyiben nem vagy veszélyeztetett terhes. A szülés is könnyebb lesz, ha aktív vagy. Próbáld meg rávenni magadat mert a babának is ártasz a sok fekvéssel.
ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
1x 1x belefér. De nem sűrűn. Nekem mondjuk a 2 terhességem alatt 1x nem fordult elő.
ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Hajrá! Ha én tudtam volna, mi vár rám a szülés után, az egész terhességet végigfetrengem. 😂

A szülésed akkor is lehet szopás, ha készülsz. Kismamatornáztam, dolgoztam, intim tornát csináltam, majd volt egy 24 órás nyögvenyelős szenvedős szülésem. Akkor már inkább a fetrengés.

ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb heti 1x jönnek rám ezek a napok, de ilyenkor a boltba nem vagyok hajlandó lemenni. 🥲
ápr. 28. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
És dolgozni hogy mész?
ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sehogy, mivel a munkahelyem 3 hónapos korig engedélyezi a munkát. Úgyhogy 12 héttől táppénzen vagyok. ☺️
ápr. 28. 11:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a nagyobbal vagyok itthon, így nem tehetem meg, de vannak olyan napjaim, amikor olyan fáradt vagyok, hogy egésznap csak aludnék. Pl. ma. De pár hete amúgyis alszom minden délután a kislányommal.

Amikor vele voltam várandós, dolgoztam. Nem rémlik, hogy ennyire "rámült" volna a fáradtság. Ebéd után egyszer-egyszer.

ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elso terhessegemnel sokat fekudtem, mert ez esett jol. Nem ereztem kulonosebben ennek a hatasat, max annyi, hogy tobbet hiztam, mint kellett volna talan (13 kilot).

A szules konnyu volt, nyilvan fajt, de kulonosebb gond nelkul, gyorsan megszuletett a fiam, hamar felepultem, mar a korhazban is en segitettem a szobatarsamnak mindenben, en “ugraltam” helyette, mert o nagyon szarul volt.

Most varom a masodik babat, na ez most mas. Nem tudok pihenni, de nagyon jo lenne 🤣

ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első 12 hétben minden hajnalban hánytam, hajnal 4-től reggel 6-ig. Utána délelőtt ágyban voltam, mert se erőm, se kedvem nem volt semmit csinálni. Megtehettem, éltem is a lehetőséggel, ez van.
ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Így hogy már nem dolgozol, könnyű bepunnyadni. Ez terhességtől független. Jobb lenne, ha minden napra találnál magadnak valami kimozdulnivalót. :)
ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!