Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy vettetekra a szekletre a...

Hogy vettetekra a szekletre a gyermeketeket?

Figyelt kérdés

A lanyom mar felig szobatiszta. Alvashoz (esti) kell csak pelus. Mindig szol napkozben (du-i alvasnal is), ha pisilnie kell.

Mar az 5 napnal tartuni, hogy nem hajlando kakilni. Pedig szeretne, csak se a bilibe nem akar, se a wc-be. Raadasul a pelenkaba sem... Mar kapott mindent, ami hig szekletre is serkenti, de semmi...

A gyerekoros szerint ez tok altalanos..de mar szenved szegenykem.


Megis hogyan vegyem ra?!


2013. nov. 6. 19:06
 1/4 Disi ***** válasza:
Én visszaadtam rá a pelust. Ugyanitt tartunk, itthon szól ha pisilni kell, a bölcsiben pelusban van, de mindig száraz rajta. A gondozónéni tanácsolta pont ezt elkerülendő, hogy inkább legyen itthon is rajta. El nem használja, viszont a kakinál nálunk is kezdett gond lenni. Másik kislányról is mesélték, hogy ilyen gondot okozott az hogy érti hogy mi lenne az elvárás, de még nem meri vagy akarja. De kiváncsi vagyok hátha tud valaki valami jó tippet adni. Egy kisfiúról most mesélték hogy fél a kakijától. Otthon mindig fekve pelenkázták igy sosem látta, a bölcsiben viszont állva cserélik rajtuk. Most szembesült vele először és megijedt tőle :(
2013. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélem azóta megoldódott, de vissza a pelust, majd magától át fog szokni a bilire, wc-re, addig hagyd hogy a pelusba menjen neki, ha sikerül!!!

volt 2 ilyen kislány is az oviban, az egyiknél már az ügyeletre kellett vele menni, nagyon durván visszatartotta...

Ne fujjogjatok a kakin, simizzétek a pocakot, és közben hívogassátok a kakit, mond neki, hogy mindenki kakil, ez egészsége, jó dolog....

2013. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont ma vettem glicerines kúpot és megoldotta a dolgot egyből. Nem kellett várni órákig, egyből jött az inger.

A pelenka visszarakás már nem működik. Akarja a bilit, sőt most már a wc miatt sír. Ha pelenka van rajta, akkor teljesen "kiborul". Nem szereti már.

Bárhova megyünk, csak bugyi lehet rajta.

2013. nov. 10. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:
ja értem...jól van, csak tudod, a kúpra állítólag rá tudnak szokni..mármint hogy ha nincs kúp nem jön neki az inger...
2013. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!