Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rossz szulo vagyok amiert nem...

Rossz szulo vagyok amiert nem engedem a 14 eves lanyom"csavarogni"?

Figyelt kérdés
A lanyom augusztus elejen tolti a 15ot, de meg semmikepp nem engednem ki. (A ferjemmel nagyon nehezen jottek ossze a gyerekek, illetve szulesbe majdnem belehaltam,es ra meg azt mondtak hogy nem marad meg, de ebbe nem szeretnek belemenni reszletesen.) Tehat mar regebben is kerlelte hogy had mehessen a plazaba a barataival mert ok mindig mennek nelkule, egyszer megengedtem neki tavaly viszont nem vette fel a telefont mert le volt nemitva, utana mentem es hazahoztam. Azota nagyon neheztel ram. Szinte mindig kerdezi hogy mehet e ide-oda, es tudja hogy nem lesz a valasz de tovabbra is kerdezi. Mar lassan 1 eve egyedul jarnak iskolaba busszal a (fiu) ikertesojaval, mashova nem mehet. Kutyat setaltani szoktam elengedni, viszont azt is csak tesoval. Ot tobbszor kiengedem mivel fiu, (bar o nem akar nagyon maszkalni) a lany ezen is felkapja a vizet mert "hogy o nem tehet rola hogy lanynak szuletett." Szerintem ennyi idosen semmi keresnivaloja a varosban. Neha tud szetesett lenni, ez is belejatszik a dologba. Ti mit gondoltok errol?

ápr. 20. 20:45
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Mondd kérlek, hogy ez csak egy troll kérdés....
ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy el tudom képzelni , hogy nem troll vagy...sajnos a nagybátyàm felesége ugyanilyen volt unokatesómmal. Szomorú 😥
ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
21# így is lesz figyeld meg....már ha nem egy troll. Ő lesz az unatkozó megkeseredett nénike aki az idióta cikkek alá oda kommenteli, hogy sose hívják fel, nem érti mit rontott el.
ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

#33!Igen, azért írtam. Ismerem ezt a típust. Sírni nagyon tudnak, de ha meghallgatjuk a másik felet is, valahogy mindig kiderül, bőven megvan rá az okuk, hogy ne látogassák.

#21

ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

"Tovabbra sem ertem miert ne lenne normalis az en nevelesem."



Akkor mi a kérdés?

Írhatunk itt bármit, úgysem fogsz változtatni.


20 év múlva meg majd sírsz, hogy a lányod feléd sem néz, az unokáidat nem ismered, és miért alakult ez így?!

ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
71%
Az lehet, hogy léteznek hasonló (de nem ennyire szélsőséges) szülők, 27-es, de azok nem tesznek fel kérdést az internetre, mert nincs szükségük a nyilvánosságra a döntésükhöz. Ez egyértelmű, hergelő kamu. Én nagyon szomorú, sőt ijesztő, hogy ennyien benyelik!
ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
84%
Kamu, lapozzunk
ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
90%
Attól még, hogy kamu, ahogy írtátok többen is, léteznek ilyen szülők, hátha ők is olvassák a kérdést és ha 100ból 1 elgondolkodik, akkor már nem felesleges koptatnunk a billentyűzetet.
ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
92%
Ha létezik ilyen szülő, az konkrétan elmebeteg. Elmebeteg nem gondolkodik, mert nem tud.
ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon ijesztő már az is,hogy nem látod mi a probléma. Engem nagymamám nevelt fel,tehát generációk voltak köztünk,és egy nagyon vallásos,szerény mamáról van szó,de még ő is nagyban leköröz téged. A 9 éves lányom boltba,iskolába,barátnőjéhez megy egyedül. Fhu nagyon gáz vagy. Ja igen,és nagyon nagyon rossz szülő.
ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!